Strona główna » Proste, łatwe, efektowne dekoracje na ścianę

Proste, łatwe, efektowne dekoracje na ścianę

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Od niedawna na rynku dostępne są małe ozdobny ścienne z serii dekoracyjnej 3-D Wandtatoos marki Decosa. Do wyboru mamy 6 wzorów dekoracyjnych. Mogą być na ścianie w kuchni, salonie, sypialni, pokoju dziecięcym.

Kolorowe motylki, czy lilie w połączeniu z wzorzystą tapetą, będą świetnym pomysłem na barwną aranżację pokoju dziecięcego. Ozdoby można umieścić na szafkach, półkach lub bezpośrednio na tapecie lub malowanej ścianie.

Dostępne w kolekcji wzory kwiatów: róży, hibiskusa, lilii to ozdoby skierowane do miłośników motywów kwiatowych w mieszkaniach. Można z nich układać dowolne kompozycje przestrzenne, kolorystyczne, według pomysłu i uznania. Stanowią dopełnienie tapety lub element dekoracyjny drzwi, szafek, czy wezgłowia.

Dużą zaletą styropianowych ozdób ściennych jest to, że można je samodzielnie malować i tworzyć różne zestawy kolorystyczne. Jest to świetna zabawa dla dzieci, ale i dla dorosłych. Modne jest malowanie sztukaterii o dwa odcienie ciemniej od koloru ściany. Dobrze wyglądają też zestawienia mocno kontrastowe.
Montaż
Dekoracje przykleja się do ścian i mebli bezrozpuszczalnikowym klejem do styropianu Decosa lub dwustronną taśmą klejącą.
Dekoracje najlepiej malować farbami akrylowymi (bez rozpuszczalników) – takimi jak ściany.

Dekoracje DECOSA 3-D WANDTATOOS kosztują 26 zł za opakowanie (2 sztuki). Do kupienia w hipermarketach budowlanych Castorama.

zdjęcia Saarpor

  Pomysł na prezent gwiazdkowy - litery i nie tylko

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.