Strona główna » Pralki Candy; pranie nawet w 20 stopniach

Pralki Candy; pranie nawet w 20 stopniach

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Pralka Candy GrandoVita

Pralki Candy GrandoVita są cenione za maksymalne rezultaty prania w możliwie najkrótszym czasie. Mają szybkie programy, ekonomiczne, zaawansowane technologicznie. Piorą skutecznie nawet w temperaturze 20 stopni.

Dzięki innowacyjnemu Systemowi Mix Power+ oraz szybkim programom, np. Perfect Rapid 59′ pralka skutecznie pierze w czasie krótszym niż godzina.

Pralki z krótkim i skutecznym programem

Candy opatentowało nowy innowacyjny wysoko wydajny System Mix Power +. Pozwala połączyć wodę i detergent w roztwór o wysokim stężeniu, który następnie zostaje wprowadzony do wnętrza bębna za pomocą dyszy wtryskującej. Dzięki temu roztwór wnika głęboko w tkaniny usuwając najmniejsze ślady brudu.

Technologia ta pozwala na skuteczne pranie w temperaturze 20 stopni C, osiągając efekt jak przy temperaturze 40 stopni. To z kolei daje 60% oszczędności energii. Ponadto program Perfect Rapid 59′ umożliwia uzyskanie tych rezultatów w bardzo krótkim czasie.

GrandoVita – pralki stworzone przez włoskich projektantów

Pralki są funkcjonalne i mają ciekawy design, jak przystało na włoski wyrób. Nowy panel sterowania jest bardziej czytelny, wyświetlacze są większe, aby łatwiej i intuicyjnie sterować wszystkimi funkcjami i programami – ustawiać temperaturę, prędkość wirowania i czas prania. Wersja z panelem dotykowym posiada dotykowy ekran LCD i oraz funkcję pamięci, co pozwala zapisać dwa ulubione programy, aby włączać je później za pomocą jednego przycisku.

Czy twarda woda szkodzi pralce

Nowe drzwi są jeszcze wygodniejsze, większe, wyżej umieszczone i bardziej poręczne, co ułatwia załadunek lub
rozładunek prania. Nowe pokrętło, wykonane z wysokiej jakości materiałów, jest estetyczne i praktyczne w użyciu.
Pralki GrandoVita mają załadunek 8 kg prania, a jednocześnie są niewielkie – mają zaledwie 42 cm głębokości. W
tej serii jest również pierwsza pralko-suszarka, która upierze 8 kg prania i wysuszy do 5 kg. Candy GrandoVita to produkty w klasie A -40%.

  Koniec MDM-u, czyli jak inaczej sfinansować wkład własny

Zdjęcia Candy

Może Cię zainteresować: