Strona główna » Pokój nastolatka – jak umeblować

Propozycją dobrego wzornictwa łączącego odważny styl i wysoką jakość jest linia mebli OKi znajdująca się w ofercie firmy Mebin. Koncepcja tych mebli opiera się na ciekawym układzie kolorystycznym i geometrycznym brył.

Szafki, szafki, panel rtv w pokoju nastolatka

Pojemne szafki, szuflady i szafy tworzą kompozycję w kształcie prostokąta, stanowiącego ramę dla panelu rtv, który można dodatkowo wyeksponować poprzez umieszczenie go pomiędzy szklanymi półkami. Istotne w tym układzie jest zestawienie materiałów i kolorystyki – fronty mebli wykonane są z tafli czarnego szkła lacobel, zaś panel i narożniki z półkami pokryto kontrastującą jasną okleiną dębową, współgrającą z kolorem cokołów i blatów.

Dobra kolorystyka do pokoju nastolatka

Co więcej, wielbiciele odważnych połączeń kolorystycznych znajdą dla siebie możliwość dodatkowego wzbogacenia tej kompozycji szafkami i szufladami o frontach w kolorach np. soczystej zieleni lub wyrazistej czerwieni. To pomysł na wnętrze dla osoby zdecydowanej i nowoczesnej, ceniącej dobre wzornictwo.

Koneserzy docenią też niklowane uchwyty o eliptycznym kształcie dopasowane formą do zaokrąglonych narożnych wierzchołków szafek oraz punktowe lub rozproszone oświetlenie, podkreślające geometrię układu brył. Dzięki tym rozwiązaniom zestaw OKi został uznany za futurystyczny.

Modułowe meble

Wielką zaletą tych modułowych mebli jest różnorodność elementów, które dopasujemy do swoich potrzeb i do rozmiarów pomieszczenia. Wielbicielom zmian w aranżacji wnętrz spodobają się zapewne szerokie możliwości rozbudowywania kolekcji – w sumie jesteśmy w stanie stworzyć aż 14 kombinacji ustawienia modułów.

Także i to, że wnętrze wypełnione meblami OKi może mieć wiele funkcji, gdy wyposażymy je w szafki, komody, stolik kawowy, a nawet stół z krzesłami. Dzięki temu powstanie wielofunkcyjne, ale spójne stylistycznie pomieszczenie.

  Kolor ścian do dębowych mebli i beżowych płytek

Zdjęcia MEBIN www.mebin.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.