Strona główna » Meble Disney dla dzieci

Meble Disney dla dzieci

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Bohaterowie bajek DISNEYa towarzyszą dzieciom od pokoleń. Marka Sauthon jako jedyna w Polsce ma licencję na sprzedaż kolekcji mebelków ozdobionych motywami znanymi z filmów DISNEYa.

Mebelki z logo i postaciami bajek DISNEYa, oferowane przez markę Sauthon sprawią, że maluch będzie się czuło komfortowo i miło w swoim pokoju.
Marka Sauthon jako jedyna w Polsce ma licencję na sprzedaż kolekcji mebelków ozdobionych motywami znanymi z filmów DISNEYa. Białe szafki, łóżeczka, foteliki i komódki zdobią delikatne wzory – w zalewie tandetnych multikolorowych gadżetów z wizerunkami postaci z kreskówek kolekcja prezentuje się naprawdę stylowo. Sauthon udowadnia, że popularne motywy z bajek mogą być wykorzystane tak, że nie będą rozpraszać uwagi i wprowadzać niepokoju u dziecka. Designerzy firmy wiedzą doskonale o tym, że umiar doskonale się sprawdza w urządzaniu pokoju dziecka.
 Francuska firma Sauthon legitymuje się certyfikatem ISO 14001. Oznacza to, że wszystkie jej działania odbywają się przy uwzględnieniu wpływu, jaki będą one miały na środowisko naturalne. Sauthon zawsze przodował wśród producentów artykułów wnętrzarskich przeznaczonych dla dzieci w kwestii zabezpieczenia dbałości o bezpieczeństwo swoich małych klientów, dostosowując normy produkcji do norm japońskich, które są najbardziej restrykcyjnymi na świecie.

Zdjęcia www.sauthon.com

  Serial "Przyjaciółki“ - meble dziecięce Baggi w Polsacie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.