Strona główna » Młodzieżowy pokój – modne tkaniny

Młodzieżowy pokój – modne tkaniny

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Co zatem proponuje Dekoria szalonej nastolatce? W nadchodzącym sezonie hitem będą energetyczne barwy i oryginalne wzory, które znajdziemy w kolekcji Fiesta.

Spis treści porady

Do pokoju młodzieżowego – kwiaty i pasy

Zwolenniczki kwiatów wybrać mogą swoje ulubione motywy w nieco odmienionej, nowoczesnej formie. Czerwone i żółte paski najlepiej przełamać chłodniejszymi, np. błękitnymi. Kolory te wprowadzą do wnętrza optymizm i powiew świeżości – czyli idealny klimat na nadchodzącą wiosnę. W takim pokoju wesoły nastrój jest gwarantowany! Gdzie zastosować takie wzory? Zamiast tradycyjnych firan wybrać można np. woalowe zasłony lub kolorowe rolety. Typowy, nudny w mniemaniu  nastolatków zestaw wypoczynkowy zamieńmy na dizajnerskie worki do siedzenia i kwadratowe pufy. To idealne siedziska dla młodych ludzi – wygodne, a jednocześnie dekoracyjne. Łóżko odmieni stos zabawnych poduszek, które swoją kolorystyką i wzornictwem powinny nawiązywać do innych detali.

Czerń i biel do pokoju młodzieżowego

W przypadku upodobania do czerni i bieli ciekawym rozwiązaniem jest trend komiksowy. Roleta i poduszki z kolekcji Comics połączone np. z czerwonymi czy ciemno-fioletowymi dodatkami sprawią, że pokój nabierze nowoczesnego charakteru. Wzory na tkaninie przełamią surowość barw i uzupełnią wizualnie pomieszczenie, dzięki czemu zbędne będą inne ozdobne bibeloty.

Młodzieżowy charakter metropolii

Charakterystyczne piętrowe autobusy na tle szaro-białego krajobrazu rodem z londyńskich ulic będą wiosną alternatywą dla komiksowych rysunków. Surowe grafiki w klimacie undergroundu sprawdzą się w pokoju młodej osoby z charakterem i sympatią do wyspiarskich klimatów. Aby wystrój był jeszcze bardziej oryginalny, zmienić można sposób wykorzystania konkretnych dodatków. Zasłony panelowe zastosować zamiast drzwi szafy lub ozdoby na ścianie, oprawiona tkanina jako obraz, roleta przesłaniająca wnękę – wystarczy pozwolić nastolatkowi puścić wodze fantazji. 

www.dekoria.pl

  Dom pełen kwiatów

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.