Strona główna » Pojemniki silikonowe – do lodówki i mikrofalówki

Pojemniki silikonowe – do lodówki i mikrofalówki

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wielofunkcyjne silikonowe pojemniki Jana Niezbędnego nadają się do używania w niskich i wysokich temperaturach – zarówno do gotowania na parze w kuchence mikrofalowej, jak i mrożenia produktów.

Silikonowe pojemniki do mikrofalówki i lodówki

Pojemniki silikonowe to dobry pomysł na pakowanie dań do pracy, gdzie możemy podgrzać potrawę w kuchence mikrofalowej. W takich pojemnikach można wstawić jedzenie do mikrofalówki, ale pamiętajmy, by lekko uchylić pokrywkę. Nie jest obojętne, w jakim pojemniku podgrzewamy produkty spożywcze w mikrofalówce – na pudełkach lub ich opakowaniu musi być taka informacja. Jak bezpiecznie korzystać z kuchenki mikrofalowej

Rozwiązanie do zamrażarki

Poza tym w pudełkach silikonowych można zamrażać owoce i warzywa sezonowe, zioła i całe gotowe potrawy w zamrażarce. Dzięki niezwykle szczelnej pokrywce zapakowana żywność długo zachowuje świeżość. Ponadto pojemniki są lekkie i łatwe do przenoszenia. A kiedy są już puste, można je złożyć, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca.

Pudełka silikonowe są dostępne w czterech kolorach i rozmiarach: 350 ml (cena 11 zł), 540 ml (cena 14 zł), 800 ml (cena 18 zł), 1200 ml (cena 23 zł).

Zdjęcia Jan Niezbędny

  Kuchnia dobrze urządzona - jak prawidłowo zmierzyć wnętrze?

Może Cię zainteresować: