Strona główna » Miejsce na biurko pod skosem

Miejsce na biurko pod skosem

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ładnie i funkcjonalne miejsce do nauki – to ważny element aranżacji pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Szczególnie trudno dobrze urządzić pokój pod skosem, choć jest to ciekawe architektonicznie. Można jednak dobrze wykorzystać skos na miejsce na biurko.

Zabudowa na biurko pod skosem

Biurko i jego otoczenie to często miejsce pełne drobiazgów i zawsze panuje tu twórczy rozgardiasz. Jest metoda na błyskawiczne porządki – zasłonić biurko i szafki drzwiami przesuwanymi. Uniwersalne systemy drzwi przesuwanych Raumplus w pokoju dziecka sprawdzą się do stworzenia miejsca do nauki, zabawy i wypoczynku.

Trudny do zagospodarowania skos może stać się idealnym miejscem na biurko i regały, na których zmieszczą się podręczniki i przybory szkolne. Całość można zasłonić wielkoformatowe drzwi przesuwane w ulubionych kolorach młodego mieszkańca pokoju.

Wielofunkcyjne meble do pokoju dziecka

W pokoju dziecięcym doskonale sprawdzają się meble wielofunkcyjne. Zmieniają się wraz z wiekiem dziecka i z jego zainteresowaniami. Takim jest system Mobile będący prawdziwym kombajnem różnych funkcji.

To połączenie szafy i regału z wysuwanym biurkiem. Konstrukcja systemu daje możliwość samodzielnego demontażu. Ten przyjazny użytkownikowi mebel może mu służyć przed długie lata zmieniając funkcję, wygląd i położenie w domu.

Fot. www.raumplus.pl

  Drzwi przesuwane nie tylko do szafy

Może Cię zainteresować: