Strona główna » Drzwi przesuwane nie tylko do szafy

Drzwi przesuwane nie tylko do szafy

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Drzwi przesuwane są dobrze znane jako sposób zamykania szaf wnękowych. Są idealne, gdy w pomieszczeniu nie ma miejsca na drzwi otwierane. To również świetny pomysł na dzielenie pomieszczeń.

W pokoju, który pełni różne funkcje zwykle potrzebna jest duża szafa. Ale ten mebel robiony na zamówienie może także stać się ścianką oddzielającą jedną część pokoju od drugiej.
Przesuwane drzwi przejściowe np. INDECO mogą pełnić rolę ruchomej ścianki działowej. – Stosując takie rozwiązanie, z jednego pomieszczenia możemy stworzyć dwa osobne, np. oddzielając część sypialnianą od części dziennej pokoju – dodaje przedstawiciel Indeco S.A. Innym, także coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest umieszczenie biurka za przesuwanymi drzwiami szafy. Jest to rozwiązanie stosowane szczególnie często w małych pokojach, aby zaoszczędzić miejsce.
W kawalerce, gdzie chcemy oddzielić aneks sypilaniany od części dziennej pokoju, można zamontować właśnie przesuwane drzwi – szklane lub pełne. Jeżeli w części, gdzie stoi łóżko nie ma okna, lepiej zastosować szkło mleczne, bowiem "ściana" będzie przepuszczać światło z pokoju do sypialni.

www.indeco.pl

  Pomysły na zagłówki za łóżkiem - sypialnia oryginalna

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.