Strona główna » Podłoga winylowa – wzory i kolory

Podłoga winylowa – wzory i kolory

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Podłoga winylowa Puls Quick Step

Podłoga winylowa jest jedną z najbardziej praktycznych podłóg dostępnych na rynku. Podłoga jest wytrzymała, wodoodporna, ciepła w dotyku, dźwiękochłonna, a przy tym do złudzenia przypomina drewno.

Podłoga jest wytrzymała, wodoodporna, ciepła w dotyku, dźwiękochłonna, a przy tym do złudzenia przypomina drewno. Quick-Step wprowadza nową generację winylowych podłóg, które są praktyczne, ale również wyglądem bardzo przypomina drewno.

Podłoga winylowa – wybór

Nowoczesna technologia umożliwia realistyczne odtworzenie delikatnych, drogich lub bardzo trudnych w zastosowaniu materiałów, a dodatkowo sprawia, że mają one właściwości, o których kiedyś mogliśmy tylko marzyć. Nowe metody produkcji pozwalają również projektantom tworzyć w nowy sposób. Świetnym tego przykładem jest kolekcja Quick-Step głęboko czarnych laminowanych podłóg Impressive, która odtwarza wygląd palonego drewna – wzór, którego stworzenie z naturalnych materiałów nie byłoby możliwe.

Nowa kolekcja podłóg Puls to winylowe deski w szerokiej gamie faktur do złudzenia przypominających drewno, mających charakterystyczną dla tego materiału strukturę ze słojami i sękami. Bardzo długie i szerokie deski mają wiele wariantów kolorystycznych.W kolekcji Puls jest 20 wzorów, które odpowiadają najnowszym trendom w dziedzinie urządzania wnętrz. Nadal najbardziej popularnym wzorem pozostaje dąb, ale i sosna. Podłoga Puls Dąb Rumiany marki Quick-Step może być idealną podstawą do zaaranżowania wnętrza w stylu skandynawskim lub klasycznym. Przy tym podłogi winylowe mogą mieć fakturę drewna szczotkowanego – dobry pomysł do wnętrza w stylu loft.

Zalety podłogi winylowej

– odporna na zabrudzenia, zarysowania, łatwa w czyszczeniu – dzięki technologii „Scratch Guard” i „stain Guard”
– dożywotnia gwarancja na system łączenia
– w 100% wodoodporna
– odporna na ścieranie
– ciepła w dotyku
– dźwiękochłonna
– można układać na ogrzewaniu podłogowym
– realistyczny wygląd drewna; efekt prawdziwych desek, ze słojami oraz fazowaniem, oddający naturalną strukturę drewna
– kolekcja Puls ma duże deski w wymiarach 151 x 21 cm

  Mycie drewnianej podłogi

Producent: Quick Step

Może Cię zainteresować: