Strona główna » Podłoga odporna na wilgoć – deski Teak firmy DLH Poland

Podłoga odporna na wilgoć – deski Teak firmy DLH Poland

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wyjątkowe właściwości drewna tekowego pozwalaja uzyć go w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Deski podłogowe Teak pozwolą na realizację pomysłów aranżacyjnych w łazience lub kuchni.

Drewniana podłoga w łazience, w saunie? Najlepiej z desek podłogowych z egzotycznego drewna teak. To gwarancja wieloletniego zadowolenia z pięknej i zadbanej drewnianej podłogi w łazience. Deski z litego drewna teak są oczywiście idealne również do salonu czy kuchni.
Drzewo Teak charakteryzuje się znaczną zawartością naturalnych olejków oraz kwasu krzemowego. Dzięki temu nie nasiąka wodą, więc może być stosowane w miejscach narażonych na działanie wody. O solidności desek z drewna Teak świadczy fakt, że dawniej były one stosowane do budowy wagonów kolejowych, konstrukcji statków oraz ich wyposażenia. Dzisiaj często wykłada się nimi pokłady żaglowców i jachtów oraz używa w meblarstwie do produkcji mebli łazienkowych i kuchennych, jak również paneli czy boazerii. Drewno Teak jest także doskonałym materiałem na podłogi, szczególnie w łazienkach lub saunach.
Deski podłogowe Teak firmy DLH Poland są produkowane w szerokiej gamie odcieni – od miodowego po ciepło brązowy z wyrazistym usłojeniem. Z czasem Teak zmienia swój naturalny kolor w zależności od sposobu wykończenia powierzchni i natężenia światła (olej, lakier rozpuszczalnikowy lub wodny) ciemniejąc lub jaśniejąc.

Deski podłogowe Teak (lakierowane) Cena od 156 zł/m2

www.dlh-poland.com

  7 pomysłów na parawan - jak dobrać dekorację do wnętrza

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.