Strona główna » Okna żółte, niebieskie, w nietypowych kształtach

Okna żółte, niebieskie, w nietypowych kształtach

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Fantazyjne, niebanalne kształty, odważne kolory, dbałość o oszczędność energii i środowisko naturalne – to najważniejsze trendy w oknach na 2010 rok.

Decydując się na budowę domu, często wybieramy okna o nietypowych kształtach. Nadają one elewacji  budynku, jak i wnętrzom domu unikalnego charakteru oraz pełnią funkcje dekoracyjne.
W ofercie OKNOPLAST-Kraków dostępne są okna łukowe, półokrągłe i okrągłe, a także trapezowe i trójkątne z siedmioletnim okresem gwarancyjnym. Można je zamontować w dowolnym pomieszczeniu w domu.

Obok geometrycznych kształtów, coraz większą popularnością  cieszą się duże okna. Duże przeszklenia doskonale sprawdzają się w salonie. Powodują jego optyczne powiększenie, a także otwierają dom na piękny widok – na przykład na ogród. OKNOPLAST-Kraków oferuje nowoczesne, przeszklone drzwi tarasowe PSK lub HST, które mogą mieć nawet 4, 5 metrów szerokości. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań technologicznych, mimo bardzo dużej powierzchni szklanej, ich otwieranie nie wymaga użycia dużej siły.

Jednym z trendów w oknach na 2010 rok są kolorowe profile okienne. Ta niestandardowa propozycja skierowana jest przede wszystkim do odważnych klientów, którzy chcą wyróżnić swój dom oraz dbają o każdy detal jego wykończenia – mówi architekt Monika Lisowska–Łętocha.
W ofercie OKNOPLAST-Kraków istnieje możliwość dobraniaodcieni profili okien spośród 5 barw podstawowych oraz szerokiej gamy kolorów niestandardowych. Znajdują się w niej barwy od klasycznych brązów, poprzez odważne kolory żółci, czerwieni czy zieleni, aż po stonowany granat.

www.oknoplast.pl

zdjęcia Oknoplast Kraków

  Okna z kluczykiem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.