Strona główna » Obrotowa bateria umywalkowa

Obrotowa bateria umywalkowa

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

KLUDI BINGO STAR to dość nietypowa bateria umywalkowa, ponieważ ma obrotową, wygiętą w łuk wylewkę, a to rzadkie w bateriach umywalkowych. Uchwyt do regulacji strumienia wody jest z boku. Perlator kaskadowy Cache, ukryty w wylewce, jest łatwy w czyszczeniu i napowietrza wodę w taki sposób, że jednocześnie ogranicza osadzanie się kamienia.

W KLUDI BINGO STAR wysokość wylewki nad punktem montażu wynosi aż 19 cm (wysokość całkowita – 27 cm), toteż umożliwia ona wygodne napełnianie wysokich naczyń, zrobienie drobnej przepierki czy umycie głowy. Jednocześnie wylewkę można obrócić tak, że umywalka staje się misą, nieograniczoną od góry żadnymi przeszkadzającymi elementami.

Dzięki temu, że wylewkę można skierować na dowolne miejsce w umywalce i ma ona wysięg aż 161 mm, do strumienia wody mogą sięgnąć nawet maluchy.

Jednouchwytowa, jednootworowa bateria KLUDI BINGO STAR przeznaczona do umywalki wyposażona jest w automatyczny korek i system szybkiego montażu; dostępna jest z powierzchnią chrom, z trzema wariantami uchwytów. Cena: 669 zł.

Zdjęcia Kludi

  Łazienka marzeń – luksusowa i komfortowa

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.