Strona główna » Nowy serwis Meble WAJNERT

Firma Meble WAJNERT – polski producent mebli, udostępniła nową witrynę internetową.  W stosunku do poprzedniej wersji zmianiła się szata graficzna i struktura funkcjonalna serwisu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom odnalezienie produktu będzie prostsze, a informacje o wybranym meblu bardziej obszerne. 

Na stronie głównej można uzyskać informacje o obowiązujących promocjach, pobrać katalogi i ulotki produktowe w wersji elektronicznej, przenieść się do listy salonów meblowych prowadzących sprzedaż produktów firmy, a także do Poradnika Klienta, w którym oprócz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można inspiracje pomocne przy urządzaniu własnego domu lub mieszkania. Serwis umożliwia także dostęp do aktualności dotyczących firmy, ofert pracy. Ale przede wszystkim jest źródłem informacji o aktualnej ofercie i dostępnych produktach.
Meble wypoczynkowe
W nowej odsłonie serwisu meble wypoczynkowe zostały podzielone na dwie kategorie: Modern i Comfort. Pierwsza charakteryzuje się prostą, nowoczesną stylistyką, funkcjonalnymi rozwiązaniami i możliwością dowolnej konfiguracji. Do drugiej przynależą kolekcje o miękkiej, plastycznej linii brył, siedziskach i oparciach zaprojektowanych w formie wygodnych poduch.
Konkretny mebel można także odnaleźć przy użyciu bocznych filtrów definiując rodzaj bryły np. sofa z funkcją spania, fotel itp. lub nazwę kolekcji np. MAXIMUS, COMBO.
Do każdego produktu opracowana została karta techniczna zawierająca min. wymiary, dane o cechach szczególnych wybranego modelu, informacje o sposobie łączenia tkanin, instrukcje rozkładania funkcji spania a także zdjęcia przykładowych aranżacji z użyciem wybranego mebla.
Meble systemowe
Meble systemowe zostały podzielone  według pomieszczeń, do których są przeznaczone np. pokój dzienny, sypialnia, przedpokój.  W odnalezieniu konkretnej bryły, tak jak w przypadku mebli wypoczynkowych, pomocne będą filtry boczne porządkujące produkty według kategorii np biurko, szafa itp.  lub według kolekcji np. DOBLE, SELENE. Podobny schemat dotyczy też kart technicznych poszczególnych mebli systemowych. Oprócz informacji o wymiarach prezentacja modelu zawiera dane o kolorystyce i zdjęcia.
Na tym poziomie możliwe jest porównanie kilku produktów z wybranej kategorii oraz przejście do listy punktów sprzedaży.
Nowy serwis firmy Meble WAJNERT wzbogacony został również o Strefę przeznaczoną dla partnerów biznesowych i Strefę dla projektantów wnętrz. Biznesowi klienci firmy mogą w łatwy sposób pobrać informacje i materiały sprzedażowe bezpośrednio ze strony. Dodatkowo w przypadku pytań lub wątpliwości mogą łatwo uzyskać pomoc kontaktując się z pracownikiem firmy Meble WAJNERT.
Zarejestrowani architekci i projektanci wnętrz mają natomiast możliwość pobrania biblioteki brył 3D –  modeli z aktualnej kolekcji mebli i wykorzystywać je swoich projektach.

  Okap nad wyspę kuchenną

W dziale Salony Meblowe znajdują się dane teleadresowe punktów sprzedaży mebli z oferty firmy Meble WAJNERT, uzupełnione o godziny otwarcia każdego z nich. Dużym udogodnieniem jest mapa, na której łatwo zlokalizować najbliższy salon meblowy.
www.wajnert.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.