Strona główna » Moda na biel w mieszkaniu

Bydgoskie Meble w swojej ofercie posiadają nowoczesny system mebli do salonu i jadalni – Corano. Proste geometryczne wzornictwo, elegancka połyskująca biel połączona z czernią, grafitowe szkło podświetlane błękitnym światłem diodowym tworzą modny salon.

CORANO to meble systemowe. Mają na tyle duży wybór elementów, że można nimi urządzić zarówno mały, jak i duży pokój. Na małym metrażu idealnie będzie wyglądać CORANO skomponowane w formie modnej, nowoczesnej meblościanki. Do przestronnego salonu czy jadalni możemy wstawić dowolną kombinację efektownych komód i witryn, dopasowaną do wielkości i kształtu pomieszczenia oraz potrzeb rodziny.

W kolekcji CORANO dostępnych jest trzynaście różnych brył, w tym: witryny, komody, szafki niskie i wiszące oraz półki. Fronty i zewnętrzne korpusy mebli pokryto wysokiej jakości błyszczącą folią PCV w modnej bieli. W szufladach zastosowano najnowocześniejsze prowadnice z systemem cichego domykania. Uzupełnieniem programu CORANO jest modny stół z blatem pokrytym do wyboru białym lub czarnym szkłem.

Meble CORANO objęte są 6 letnią gwarancją. Można je kupić w najlepszych sklepach meblowych na terenie całego kraju. Co ważne, producent zapewnia także bezpłatnie: transport, wniesienie mebli oraz ich montaż w domu klienta.

zdjęcia www.bydgoskiemeble.pl

  Rozkładany narożnik w modnym fiolecie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.