Strona główna » Nowy pokój dzięki tkaninom

Nowy pokój dzięki tkaninom

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Znudziła się wam kanapa, a na zasłony nie możecie już patrzeć. Trzeba w takim razie trochę zainwestować w zmiany! Szybkie zmiany wyglądu mieszkania – to zadanie tkanin.

Lubimy urządzać mieszkanie meblami z IKEA, bo to meble dośc tanie, jest duży wybór i co najważniejsze – dostępne od ręki. Jest bardzo popularny mebel z IKEA  – sofa z serii Klippan. Sofa jest obita tkaniną. Każda tkanina po jakimś czasie nam się nudzi. Wtedy myślimy – czy kupić poduchy, koce, pledy, narzutę, a może czas kupić nową kanapę… Dobrym rozwiązaniem na odnowienie kanapy jest pokrowiec uszyty na nią. Na sofę Klippan można zamówić w sklepie internetowym www.dekoria.pl. Do tego nowe poduchy i nowe zasłony i już jest nowy pokój. Takie urządzanie mieszkania to sama przyjemność 🙂
Pamiętajmy o zasadzie łączenia kolorów i wzorów– jeśli zestawiasz obok siebie różne wzory (jak na zdjęciu) – musi je łączyć ten sam kolor. Jeśli chcesz z kolei mieć różne kolory, to tkaniny powinny mieć ten sam wzór lub być jednokolorowe. Można łączyć pasy z kwiatami, ale pod warunkiem, że będą w tym samy kolorze.

zdjęcie dekoria.pl

  Mieszkanie w mocnych kolorach - tkaniny

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.