Mieszkanie w mocnych kolorach – tkaniny

Wystarczy trochę kolorowych tkanin i dodatków, aby wprowadzić do wnętrza energetyczną atmosferę. Żółty, zielony, różowy i niebieski to kolory, obok których nie możesz przejść obojętnie. Niech kolor zagości w mieszkaniu.

Poduszki w mocnych kolorachPoszewka Agadir Dekoria

Salon i sypialnię ożywisz za pomocą barwnych poszewek na poduszki – koniecznie w jaskrawych kolorach, a nawet z połyskującego materiału, który wniesie do wnętrza nieco ożywczego blasku. Mocne kolory warto wprowadzić na zasadzie kontrastu i dopasować je do koloru obić mebli tapicerowanych. Sprawdzonym połączeniem jest żółty doskonale prezentujący się z szarymi bądź brązowymi meblami. Niebieski i zielony efektownie komponują się z klasyczną czernią, natomiast słodki róż lepiej połączyć z bielą i ecru.

Zobacz poszewkę Agadir w ofercie sklepu Dekoria.pl

Tkaniny w sypialni – kolory relaksuNarzuta Cantenbury Duckegg Dekoria.pl

Jeśli masz ochotę na metamorfozę swojej sypialni, postaw na kolorowe narzuty. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Po pierwsze łatwo nimi zakamuflować niedoskonałości sypialni, po drugie nadać nowy wyraz pomieszczeniu. Zasady kolorystyczne są w tym przypadku dowolne, możesz się bawić do woli ulubionymi barwami albo wybrać modne w tym sezonie wielokolorowe narzuty w geometryczne wzory, np. w pasy, lub postawić na romantyczne kwiaty.
Zobacz pościel Cantenbury Duckegg w ofercie sklepu Dekoria.pl

Tkaniny w oknach – geometryczne, wyrazisteZasłony z kolekcji Fleur Dekoria.pl

Każde wnętrze można szybko odmienić za pomocą tkanin w oknach – wyraziste zasłony mogą wiele!  Geometryczne wzory i pełna paleta kolorów sprawią, że zasłony będą pasować i do salonu i do sypialni. Jeśli boisz się kiczowatego efektu, wybierz tkaninę, która będzie mieć wspólny element z innymi dodatkami w mieszkaniu, chociażby powtórzy geometryczny element albo obecny w pokoju odcień kolorystyczny. Dzięki temu stworzysz kolorową kompozycję, która nie tylko poprawi ci humor, lecz także odświeży wnętrze sypialni czy salonu.
Zobacz zasłony na taśmie marszczącej z kolekcji Fleur w ofercie sklepu Dekoria.pl