Strona główna » Patera z silikonu, gumowy zegar, niewidzialna półka

Patera z silikonu, gumowy zegar, niewidzialna półka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Patera z silikonu, gumowy zegar, który dzięki magnesom może zostać umieszczony na każdej metalowej powierzchni, magiczna, „niewidzialna” półka na książki – to tylko niektóre z fantastycznych przedmiotów firmy Mode.

Praktyczne, efektowne produkty z oferty Mode mają szansę zaskarbić sobie sympatię użytkowników dzięki interesującym rozwiązaniom i atrakcyjnemu wzornictwu. Przy okazji ułatwią też codzienne zmagania z rzeczywistością oszczędzając czas i energię, a także wprowadzając żywe, estetyczne akcenty do domów i mieszkań, w których się pojawią.
Pośród nich wyróżnia się Fridge Monkey – niewinnie wyglądający kawałek tworzywa, który pozwala zachować porządek w lodówce. Jego walory praktyczne zostały docenione przez jury konkursu Design Plus w 2008 roku. Konstrukcja Fridge Monkey nie jest skomplikowana, a mimo to ten niewielki, karbowany gumowy element rozwiązuje w prosty sposób problem irytujących puszek i butelek turlających się po półkach lodówki. 
Jako przykład efektownego i praktycznego designu jawi się patera Silicone Crate. Ten inspirowany wypełniaczami, jakie stosuje się w skrzynkach do transportu owoców, produkt pozwala w niezwykle atrakcyjny sposób wyeksponować owoce. Co więcej modułowa konstrukcja patery pozwala łączyć Silicone Crate w grupy, aby uzyskać efekt dużych powierzchni pokrytych soczystymi, pięknie wyeksponowanymi owocami.

Zobacz więcej

  Planujesz remont domu? Dowiedz się, jak zaoszczędzić

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.