Strona główna » Tulipan prawdę ci powie – nowe opakowania farb Tikkurila

Tulipan prawdę ci powie – nowe opakowania farb Tikkurila

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Farby Tikkurila Optiva mają bardziej ekologiczną recepturę oraz nowe opakowania – czarne. Cztery stopnie połysku do wyboru, bogata kolorystyka – 10 000 barw, wysoka wydajność i siłę krycia.

Linia Tikkurila Optiva to akrylowe farby lateksowe o czterech stopniach połysku. Sprawdzą się w każdym wnętrzu, ponieważ ściany pomalowane tym rodzajem farb trudniej się brudzą, a częste zmywanie nie niszczy elastycznej powłoki.
I tak: Optiva Satin Matt [7] czy Optiva Matt [5] są idealne do salonu, a Optiva Super Matt [3] do sypialni. Natomiast Optiva Semi Matt [20] to farba o najwyższej odporności. Dedykowana jest do malowania pomieszczeń, w których ściany są bardziej narażone na zabrudzenia, czyli w kuchni lub w przedpokoju – na przykład w miejscu, w którym stoi psia miska.

Ponadto, farby z linii Optiva są teraz bardziej przyjazne środowisku. Dzięki udoskonalonej recepturze, produkty te zawierają poniżej 4 g/l Lotnych Związków Organicznych, czyli ponad siedem razy mniej niż przewiduje dopuszczalna norma, obowiązująca od 2010 roku w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Opakowania farb Tikkurila Optiva wyróżniają się na sklepowej półce elegacką czernią. Co więcej, dla ułatwienia identyfikacji typu farby, na opakowaniu umieszczono motyw tulipana w czterech różnych kolorach: zielony – Optiva Matt [5], czerwony – Optiva Super Matt [3], fioletowy – Optiva Satin Matt [7], niebieski – Optiva Semi Matt [20].

Ceny od ok. 30 do 36 zł za 0,9 litra
www.tikkurila.pl

  Czekolada w salonie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.