Strona główna » Nowy blender ręczny SlimForce Moulinex

Nowy blender ręczny SlimForce Moulinex

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Blender posiada technologię ActivFlow z 4 ostrzami (zwykle w blendrach są 3 ostrza). Dzięki temu miksowanie jest szybsze i skuteczniejsze. Siekanie orzechów i migdałów czy rozdrabnianie ananasów nie będzie już stanowić problemu, a idealnie kremowe puree ziemniaczane stanie się świetnym dodatkiem do serwowanych dań.

W tym roku marka Moulinex wprowadza na rynek linię nowych blenderów ręcznych SlimForce z unikalną
technologią ActivFlow z 4 ostrzami – wielofunkcyjne i wydajne urządzenia kuchenne, dzięki którym przygotowanie domowych potraw będzie nie tylko szybkie i łatwe, ale również przyjemne.
 
Wydajność blendera
Blender SlimForce wyposażony jest w 4 ostrza – 2 pochyłe, ząbkowane, które zbierają idealnie składniki
oraz 2 proste, ząbkowane zapewniające doskonałe miksowanie. Technologia ActivFlow w połączeniu
ze stałą mocą 700 W gwarantuje dużą efektywność oraz o 20 % lepsze rezultaty (w porównaniu do modelu Moulinex  o tej samej mocy z 2 ostrzami) i idealnie gładką konsystencję miksowanych składników.

Wiele funkcji – jedno urządzenie
Dzięki dodatkowym akcesoriom blendera SlimForce mamy możliwość przygotowania różnorodnych dań. Oprócz standardowej metalowej końcówki blendującej i pojemnika z miarką (model podstawowy DD850) mamy do dyspozycji również minirozdrabniacz i trzepaczkę (model DD853) oraz dodatkową stopkę z dwiema metalowymi końcówkami do ziemniaków, za pomocą których możemy przygotować nie tylko idealnie kremowe puree, ale również tradycyjne polskie „tłuczone ziemniaki.”

Blender ręczny SlimForce jest czarno-srebrny, ma wykończenia ze stali nierdzewnej.

Ceny: Model DD850 (podstawowy) 179 zł ; model DD853 (z minirodrabniaczem i trzepaczką) 229 zł; model DD855 (z minirodrabniaczem, trzepaczką i końcówką do ziemniaków) 299 zł.

zdjęcia Moulinex

  Kolorowe czajniki, tostery, automaty do gotowania jaj

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.