Strona główna » Nowoczesne meble pokojowe z lustrem weneckim

Dzięki specjalnej technologii napylania katodowego szyba pokryta cienką warstwą metalu tylko częściowo przepuszcza światło, a częściowo je odbija, co dla osoby przebywającej w jasno oświetlonym pomieszczeniu oznacza, że patrząc na taką powierzchnię widzi własne odbicie, a nie zawartość mebla. Natomiast, gdy w salonie lub jadalni jest dość ciemno, dostrzeżemy dyskretny kształty przedmiotów stojących za przyciemnionymi szybami.

Lustro weneckie

Ten piękny efekt lustra weneckiego doskonale współgra z matową czernią frontów i jasną okleiną dębową blatów i korpusów. Stwarza odpowiedni klimat dla wnętrza o wyrafinowanej estetyce,

a jednak urządzonego za pomocą niezwykle prostych środków, bowiem kolekcja Elisse to nowoczesne meble modułowe, bez zbędnych ozdobników, o lekkiej konstrukcji i wyrazistym, aczkolwiek minimalistycznym rysunku brył.

Nowoczesne meble

Oprócz dwóch rodzajów witryn, witrynki z barkiem i bufetu w kolekcji znajdują się także: komoda z barkiem, szafki wiszące, szafki RTV, panel telewizyjny, półka wisząca, regał, stół rozsuwany, ława i krzesła oraz elementy dekoracyjne takie jak zegar i stacja pogody.

Warto dodać, iż w szufladach i drzwiczkach zastosowano wygodny system otwierania push to open, a powierzchnie mebli są jedwabiście gładkie dzięki pokryciu naturalnej okleiny przyjaznym dla użytkownika lakierem wodnym i starannym ich wypolerowaniu.

www.mebin.pl

  Luksusowe meble włoskie - tradycja i innowacja

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.