Strona główna » Meble modułowe Bizzarto Fancy

Nowością w ofercie firmy Bizzarto jest zestaw mebli modułowych z kolekcji Fancy. Odważna, kolorowa tapicerka oraz „mobilność” poszczególnych elementów dają razem mebel nowoczesny, funkcjonalny, wielozadaniowy.

Czym są meble modułowe?

Kolekcja Fancy pozwala tworzyć, zmieniać i dopasowywać miejsce wypoczynku zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz. Jeśli masz niewiele miejsca, możesz stworzyć bardzo wygodny, szeroki fotel z funkcją spania. Twój salon jest duży?

Zestawiając ze sobą kilka modułów otrzymasz przestronny narożnik lub sofę. W kształcie, jaki zechcesz. Co więcej – w dowolnej chwili ten kształt może być inny. Wystarczy, że poprzestawiasz elementy. Dzięki temu wszyscy goście będą wygodnie siedzieć.
W dodatku każde z siedzisk zmienisz w miejsce do spania. Wygodne jak łóżko w sypialni, ponieważ budowa poduch jest taka jak materacy – mają sprężyny pocketowe, piankę wysokoelastyczną, lateks.

Kolekcja otrzymała tytuł „Dobry Design 2014” na targach meblowych. Wymiar elementów Fancy zależy od tego, z jakich modułów zostaną stworzone. Wymiary 1-osobowego elementu: 96 x 96 x 79 cm.

Zdjęcia www.bizzarto.com

  Kącik z fotelem - jak urządzić

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.