Strona główna » Fototapety ścienne – lubiane motywy

Fototapety ścienne – lubiane motywy

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Natura, las, plaża, motywy roślinne – to lubiane w naszych mieszkaniach motywy na fototapetach ściennych. Wystarczy fragment ściany udekorowany fototapetą, by pokój stał się ciekawszy.

Drzewa to idealny motyw do każdego wnętrza. Szczególnie w mieszkaniu ciepłym, romantycznym, pełnym antyków idealne sprawdzają się fototapety z lasem, drzewami. Do wnętrz nowoczesnych z kolei świetnie pasują naklejki ścienne w formacie XXL, jak pędy bambusa czy liście. To najbardziej lubiane motywy w polskich domach.

Format XXL

Naklejki ścienne w formacie XXL to tańsza niż fototapety wersja zagospodarowania całej ściany. Taka naklejka z motywem lasu (koszt: 650 zł w formacie do standardowego mieszkania o wysokości 270 cm) jest tańszą opcją od zadruku, a do tego nie przytłacza całego wnętrza, nie gra w nim głównej roli, co często zdarza się, gdy na ścianie jest fototapeta. Naklejka XXL to opcja warta rozpatrzenia.

Fototapeta

Fototapeta z motywem lasu nie musi natomiast być sztampowa i nie musi zajmować całej ściany. Pas pni to świetne rozwiązanie za łóżko lub we wnękę z półkami np. do przedpokoju. Fototapeta laminowana jest zmywalna i chroni ścianę, zda więc egzamin np. na ścianie przy łóżku.
Warte zauważenia są także nieśmiertelne bambusy – ulubiony motyw Polaków. Bambusy najlepiej sprawdzają się w łazienkach. Często też zdobimy nimi szafki lub ściany, aby nadać temu pomieszczeniu nieco energii i wprowadzić kolor.

Ile kosztują naklejki i fototapety
1. naklejka kolorowa BAMBOO – od 50 x 110cm – 129 zł
2. naklejka jednokolorowa BRZÓZKI LAS – od 100×112 cm – 130 zł
3. Fototapeta BRZÓZKI – mogąca służyć także jako okleina na meble! – od 200×150 cm – 340 zł
4. Fototapeta DRZEWO ŁĄKA sepia – od 200×150 cm – 340 zł
5. Fototapeta lub okleina na meble DREWNO PNIE – 160 zł/m2

  Płyty ścienne - łatwy sposób na wykończenie ścian

Zdjęcia www.dekornik.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.