Strona główna » mySpring® – źródło wody w Twoim domu

mySpring® – źródło wody w Twoim domu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowe rozwiązanie do domu czy mieszkania – niewielki dystrubutor wody o nazwie mySpring® wraz z usługą dostawy wody do domu. Produkowany w Wielkiej Brytanii.

Urządzenie mySpring® to domowe źródło wody schłodzonej lub o temperaturze pokojowej, doskonałej zarówno do picia, jak i gotowania. Dystrybutor wody mySpring® jest produkowany w trzech kolorach (białym, szarym i czarnym), by pasował do różnie urządzonych kuchni. Ma też niewielkie rozmiary, więc bez problemu można go postawić na kuchennym blacie, pod szafkami lub na przykład w sypialni.  Wymiary urządzenia: głębokość 31 cm, szerokość 30 cm, wysokość 54 cmW butli mieści się 11 litrów wody.
 
To, co wyróżnia urządzenie mySpring® na rynku dystrybutorów do wody, to energooszczędność. Chłodząc wodę, zużywa zaledwie 0,72 kWh na dobę. Ponadto usługa dostawy wody jest bezpłatna. 
Projekt urządzenia mySpring® przygotowała polska firma designerska Towarzystwo Projektowe. Za produkcję dystrybutora odpowiedzialny jest Ebac Watercoolers z Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji oraz ceny na

 www.myspring.pl

                   
   

  Domowy masażer do stóp

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.