Strona główna » Meble kuchenne na zamówienie

Meble kuchenne na zamówienie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zamawiać czy kupować gotowe? Gotowe meble do kuchni wydają się tańsze, choć nie zawsze tak jest. Za to na zamówienie będą jak sukienka szyta na miarę. Zawsze lepiej leży…

Zabudowa meblowa na wymiar może być znacznie tańsza od zestawów kupionych w salonie. W pierwszym przypadku płacimy za indywidualny projekt, materiały i wykonanie, a w drugim za szybkość i wygodę jaką daje zakup gotowego produktu zazwyczaj niedopasowanego w najdrobniejszych szczegółach do naszych oczekiwań.

Alternatywą dla modułowych systemów meblowych jest wykonanie ich dokładnie pod wymiar naszej kuchni. – Rezygnując z zakupu gotowego zestawu i kupując umeblowanie na wymiar możemy sporo zaoszczędzić – mówi Małgorzata Niedbalska, właścicielka firmy BiM z Wrocławia – Gotowy komplet niekoniecznie wkomponuje się w niestandardową, kilkucentymetrową lukę pomiędzy ostatnią szafką a ścianą. 
Meble wykonane dla nas będą dopasowane, wykorzystają każde miejsce, a my mamy duży wybór tego co chcemy mieć wewnątrz safek, jaki ma być rozstaw półek, wielkość i ilośc szuflad itp. Jeśli np. chcemy ukryć mikrofalówkę, to zostanie wykonana szafka dokładnie na nią, z odpowiednią ilością miejsca na wentylację.

Kuchnia na zdjęciu to propozycja www.bim.log.pl

  Blat kuchenny imitujący stal

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.