Strona główna » Blat kuchenny imitujący stal
blat kuchenny stalowy

Jednym z ważniejszych elementów wystroju kuchni jest blat kuchenny. To nie tylko miejsce, gdzie stawiamy sprzęty kuchenne, gotujemy, ale także ważny element wystroju kuchni. Blat laminowany imitujący stal to model Stal Hartowana firmy Pfleiderer.

Połączenie surowej stylistyki z odwzorowaniem poddanej przemysłowej obróbce stali to blat o nazwie Stal Hartowana – propozycja firmy Pfleiderer. Pasuje idealnie do kuchni w stylu industrialnym, inspirowanych klimatem loftów. Ale można go zastosować w kuchniach w innych stylach – minimalistycznych, klasycznych. Jego ponadczasowy wzór typu „used look”, który imituje surową powierzchnię hartowanej stali sprawia, że możemy go łączyć z drewnem, bielą, szarością, a nawet z zimnym, nieco przydymionym odcieniem koloru niebieskiego.

Kuchnia w stylu industrialnym
Płytki na ścianę niczym beton

Blat Stal Hartowana świetnie komponuje się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, w których kontrastuje z minimalistycznymi frontami szafek, a także w eleganckich wnętrzach, gdzie stanowi wyrazisty detal uzupełniający całość.

Jedną z osób, które zachwyciła stylistyka tego blatu Pfleiderer jest Urszula Michalak, autorka bloga Interiors Design. W swojej kuchni połączyła blat Stal Hartowana z frontami w dekorze Dziki Dąb Tabac, naśladującym brązowe, naturalne drewno dębu. Dzięki temu połączeniu powstała kuchnia industrialna z nutką rustykalnego staroświeckiego wdzięku.

zdjęcia Pfleiderer www.pfleiderer.pl/blaty-kuchenne

  Mistrzowie tworzenia klimatu

Może Cię zainteresować: