Strona główna » Panele bielone, szare, postarzane… z fugą

Panele bielone, szare, postarzane… z fugą

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

 

Projektanci firmy WITEX stworzyli nowe, zgodne z najnowszymi trendami, kolekcje laminowanych paneli podłogowych. Do wyboru różne odcienie i różne wymiary paneli. Panele mają tzw. v-fugę – specjalny frez sprawiający, że podłoga wygląda tak, jakby ułożona została z litych desek.

W kolorystyce produktów firmy WITEX jest są panele imitujących bielony parkiet dębowy, bukowy i jesionowy, a także dekory utrzymane w różnych odcieniach szarości. W ofercie również tzw. postarzane, rustykalne wzory.

Panele z linii V4 i V2 sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, a nawet, dzięki wodoodpornej płycie nośnej Aqua-Protect, w łazience i kuchni.  Panele laminowane z tej rodziny kolorystyką wpisują się w najnowszy trend aranżacyjny  – zamiłowanie do różnych odcieni szarości.
Kolekcje laminowanych paneli podłogowych firmy WITEX –AVERTO V4, CATANIA V4, NOVARA V2, AMARIS V2 za sprawą doskonałych parametrów technicznych, eleganckich dekorów, a przede wszystkim specjalnych frezowanych krawędzi, przywodzących na myśl klasyczne deski.

Różne rozmiary paneli, z których najmniejsze mają wymiary 396 mm na  396 mm, największe zaś – 1488 mm x 293 mm, ułatwią nam natomiast idealne dopasowanie podłogi do wybranego pomieszczenia.

Najważniejsze cechy:
Montaż: bezklejowy LocTec
Płyta nośna: Aqua-Protect
Odporność na ścieranie: AC4
Klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych: 23, mocno obciążone (wg DIN EN 13329)
Klasa użyteczności w pomieszczeniach publicznych: 32, średnio obciążone (wg DIN EN 13329)
Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach mieszkalnych: Dożywotnia na stabilność produktu i połączenie, 25 lat na przetarcie, zaplamienia i odbarwienia powierzchni laminatu
Cena detaliczna: 104,90 zł/m2
zdjęcia Witex
www.witex.com.pl

  Jak dobrze wybrać panele podłogowe

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.