Strona główna » Materace dla dzieci i młodzieży

Materace dla dzieci i młodzieży

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
materace Hilding dla dzieci

Sen, szczególnie w przypadku najmłodszych powinien być relaksem, wyciszeniem i nagromadzeniem energii na kolejny dzień. Celebrowany w odpowiedni sposób stanie się najlepszym lekiem na zmęczenie czy osłabienie.

Na czym powinny sypiać nasze dzieci – zarówno te najmłodsze, jak i te nieco starsze? Firma Hilding Anders dba o zdrowy sen dba już od ponad 70 lat, edukując i zapewniając szeroki wybór spersonalizowanych materacy, także dla najmłodszych śpiochów.

Materace dla dzieci – teoria

Materacyki dla dzieci powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa: powinny być produkowane z naturalnych surowców, z zachowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa. Maluch powinien spać nawet kilkanaście godzin na dobę, dlatego ważne jest, żeby materacyk w dziecięcym łóżeczku, w którym spędza tak dużo czasu był bezpieczny i gwarantował zdrowy odpoczynek.

Hilding Anders Polska dla najmłodszych śpiochów zaprojektował m.in. model materaca Baby Hypoallergic. Materac wykonany jest z najwyższej jakości pianki, która przez odpowiednie profilowanie zapewnia optymalną wentylację – dzięki temu śpiącemu maluchowi z pewnością nie będzie zbyt gorąco, a jego skóra będzie zdrowa. Co ważne pokrowiec materacyka można wyprać w 60° C zapewniając odpowiedni poziom higieny przez cały czas. Materac odpowiedni także dla dzieci, które są alergikami. W czasie podróży natomiast może służyć jako przenośny przewijak.

Materace marki Hilding dla dzieci posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, badane są detektorem metali, a surowce, z których są tworzone pokrowce wolne są od barwników optycznych zapewniając tym samym całkowite bezpieczeństwo. Dziecięce materacyki mogą być także wielofunkcyjne – np. model materaca dla dzieci Baby Safe, który specjalnie wyprofilowany posiada wyższe brzegi materaca w stosunku do niższego środka – można więc mieć pewność, że mały śpioch nie wypadnie z łóżeczka a materac spakowany do samochodu może także pełnić funkcje np. przewijaka.

  Nowa kolekcja materacy Hilding

Materace dla młodzieży

Starsze pociechy nie zawsze chętnie ścielą łóżka. Dlatego tez Hilding proponuje młodzieżowy materac Young Flexi, który ma pokrowiec z kolorowymi, wytłaczanymi wzorami (każda strona ma nieco inny deseń). Dzięki temu łóżko nie musi być zawsze idealnie pościelone. Wystarczy schować pościel, a materac w kolorowe wzory stanie się oryginalną ozdobą pokoju.

Jak wybrać odpowiedni materac dla siebie

Materac jest wyprodukowany z elastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu ciała i jest dwustronny. Każda ze stron materaca ma inny poziom twardości, co oznacza, że materac „rośnie” wraz z użytkownikiem i jego wagą, która zmienia się w okresie dojrzewania. Dla lżejszych nastolatków przeznaczona jest strona bardziej miękka, a dla starszych użytkowników ta nieco twardsza. Materac posiada bardzo dobrą wentylację oraz masujące podłoże dzięki odpowiedniemu profilowaniu pianki. Dobrze wentylowany wkład zachowuje dłużej swoje właściwości i higieniczność.

więcej na www.hilding.pl

Może Cię zainteresować: