Materace dla dzieci i młodzieży

przez pytanieomieszkanie
materace Hilding dla dzieci

Sen, szczególnie w przypadku najmłodszych powinien być relaksem, wyciszeniem i nagromadzeniem energii na kolejny dzień. Celebrowany w odpowiedni sposób stanie się najlepszym lekiem na zmęczenie czy osłabienie.

Na czym powinny sypiać nasze dzieci – zarówno te najmłodsze, jak i te nieco starsze? Firma Hilding Anders dba o zdrowy sen dba już od ponad 70 lat, edukując i zapewniając szeroki wybór spersonalizowanych materacy, także dla najmłodszych śpiochów.

Materace dla dzieci – teoria

Materacyki dla dzieci powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa: powinny być produkowane z naturalnych surowców, z zachowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa. Maluch powinien spać nawet kilkanaście godzin na dobę, dlatego ważne jest, żeby materacyk w dziecięcym łóżeczku, w którym spędza tak dużo czasu był bezpieczny i gwarantował zdrowy odpoczynek.
Hilding Anders Polska dla najmłodszych śpiochów zaprojektował m.in. model materaca Baby Hypoallergic. Materac wykonany jest z najwyższej jakości pianki, która przez odpowiednie profilowanie zapewnia optymalną wentylację – dzięki temu śpiącemu maluchowi z pewnością nie będzie zbyt gorąco, a jego skóra będzie zdrowa. Co ważne pokrowiec materacyka można wyprać w 60° C zapewniając odpowiedni poziom higieny przez cały czas. Materac odpowiedni także dla dzieci, które są alergikami. W czasie podróży natomiast może służyć jako przenośny przewijak.

Materace marki Hilding dla dzieci posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, badane są detektorem metali, a surowce, z których są tworzone pokrowce wolne są od barwników optycznych zapewniając tym samym całkowite bezpieczeństwo. Dziecięce materacyki mogą być także wielofunkcyjne – np. model materaca dla dzieci Baby Safe, który specjalnie wyprofilowany posiada wyższe brzegi materaca w stosunku do niższego środka – można więc mieć pewność, że mały śpioch nie wypadnie z łóżeczka a materac spakowany do samochodu może także pełnić funkcje np. przewijaka.

  Pomysły na świąteczne dekoracje - użyj farb kredowych

Materace dla młodzieży

Starsze pociechy nie zawsze chętnie ścielą łóżka. Dlatego tez Hilding proponuje młodzieżowy materac Young Flexi, który ma pokrowiec z kolorowymi, wytłaczanymi wzorami (każda strona ma nieco inny deseń). Dzięki temu łóżko nie musi być zawsze idealnie pościelone. Wystarczy schować pościel, a materac w kolorowe wzory stanie się oryginalną ozdobą pokoju.
[zobaczp]Jak wybrać odpowiedni materac dla siebie [/zobaczp]
Materac jest wyprodukowany z elastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu ciała i jest dwustronny. Każda ze stron materaca ma inny poziom twardości, co oznacza, że materac „rośnie” wraz z użytkownikiem i jego wagą, która zmienia się w okresie dojrzewania. Dla lżejszych nastolatków przeznaczona jest strona bardziej miękka, a dla starszych użytkowników ta nieco twardsza. Materac posiada bardzo dobrą wentylację oraz masujące podłoże dzięki odpowiedniemu profilowaniu pianki. Dobrze wentylowany wkład zachowuje dłużej swoje właściwości i higieniczność.

więcej na www.hilding.pl

Może Cię zainteresować: