Strona główna » Kolory, kolory, kolory w mieszkaniu

Kolory, kolory, kolory w mieszkaniu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Modny kolor to kolor Vintage Wine. Brąz z domieszką fioletu. Pasuje do niego kolor pomarańczowy, soczysta zieleń, beż.

Projektanci, architekci i eksperci ds. koloru związani z marką Benjamin Moore wybrali kolor Vintage Wine najmodniejszym kolorem w 2011 roku. To wytworny brąz pobudzony zmysłowym, ciemnym fioletem.
Kolor Vintage Wine znalazł się w kolekcji kolorystycznej Soulful m.in. obok klasycznego beżu hush AF-95, morskiej zieleni casco bay 2051-30. Najlepiej współgra jednak ze zgaszonym pomarańczowym etruscan AF-355. Idealny duet z palety Soulful stanowią również żywa zieleń wasabi AF-430 oraz świetlisty żółty amulet AF-365. Z tej kombinacji kolorów emanuje energia i poczucie lekkości.
 
Niezwykle nowoczesna i energetyczna jest paleta kolorów Spirited. Nasycona fuksja royal flush 2076-20, słoneczna zieleń grape green 2027-40 oraz niebieski lucerne AF-530 pobudzają do działania i emanują świeżością. Aby wnętrza nie były zbyt jaskrawe paleta Spirited uzupełniona została o trzy odcienie z rodziny szarości, które skutecznie równoważą kolekcję. Delikatna biel paper mache AF-25, jasny grafit storm AF-700 i czerń wrought iron 2124-10 dodadzą aranżacji modernistycznego wyglądu.
Kolekcja Dreamy to harmonijne zestawienie sześciu pastelowych odcieni, które tworzą w domu pogodny, spokojny i bardzo przyjazny domownikom klimat. Kolory z palety Dreamy zostały tak dobrane, aby można było je dowolnie łączyć we wnętrzu. Apetyczny krem etiquette AF-50 okazale prezentuje się w parze z bladym, pudrowym różem porcelain 2113-60 lub stonowanym błękitem smoke 2122-40. Bardzo eleganckim połączeniem zieleni i szarości jest odcień gray mirage 2142-50, który w kompozycji z ciepłą bielą genesis white 2134-70 i stonowanym grafitem kendall charcoal HC-166 rozświetli pomieszczenie.

zamawianie farb  www.benjaminmoore.pl

zdjęcia Benjamin Moore

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

  Kolor żółty - jak na nas działa

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.