Kolory Ewy Minge

W efekcie współpracy powstała hipoalergiczna farba lateksowa Akrylit W Fashion Collection w 17 modnych kolorach wybranych przez projektantkę mody Ewę Minge.

 

Stylowe aranżacje w kolorach Ewy Minge

Pomieszczenia tryskające intensywnymi kolorami i wypełnione właściwymi dodatkami, emanują pozytywną energią i dodają naszej codzienności temperamentu. Metamorfozy wnętrz, tak jak nowe trendy i kierunki w modzie, wymagają odwagi i pomysłowości. Czekofashion, Energia czy Aksamitny Burgund z Fashion Collection by Eva Minge to nie tylko głębokie, intensywne barwy, ale także symbole dobrego gustu.
Natomiast bazujące na kolorach złota, srebra i antycznego złota farby dekoracyjne z kolekcji Włoskie Impresje, pozwolą tworzyć we wnętrzach wykwintny styl glamour. 

 

Niezwykłość świata mody polega na śmiałym, twórczym, ale też zgodnym i harmonijnym kreowaniu otaczającej rzeczywistości. – Stroje pasujące do wnętrz, wnętrza pasujące do stylu ubierania – taka całość odzwierciedla piękno człowieka, który po takie rozwiązania sięga. Stroje, architektura przeplatają się i uzupełniają, doświadczenia z jednej dziedziny twórczo wykorzystujemy w innej – mówi Ewa Minge.

Farby lateksowe zapewniają długotrwały efekt kolorowych ścian, są przyjazne dla alergików i odporne na szorowanie, dzięki czemu mogą być stosowane w każdym wnętrzu, nawet tym najbardziej narażonym na zabrudzenia.

Farby Dekoral mają wysoką wydajność – nawet do 14 m² z litra, bardzo dobrze kryją malowaną powierzchnię.
Akrylit W Fashion Collection – cena ok. 52 zł za 2,5 litra
zdjęcia Dekoral

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.