Strona główna » Kabina prysznicowa narożna z elementów

Kabina prysznicowa narożna z elementów

przez pytanieomieszkanie

[paragraph]Sanplast proponuje stworzenie kabiny prysznicowej narożnej za pomocą połączenia trzech elementów. Kabinę może każdy zbudować we własnym domu bez konieczności tworzenia skomplikowanych rozwiązań.[/paragraph]

Coraz modniejsze są łazienki oryginalne i nietypowe, urządzane w stylu minimalistycznym, jednak z luksusowym designem. Kabiny prysznicowe narożne idealnie wpasowują się w ten klimat. Szczególnie funkcjonalne są kabiny typu walk-in, czyli takie bez brodzika, do których wchodzimy wprost z posadzki łazienkowej. To świetnie i wygodne dla dzieci oraz starszych osób.

Kabina walk-in w łazience 4 metry kwadratowe; Sanplast

Kabina walk-in do złożenia

Przy tworzeniu wymarzonej narożnej kabiny prysznicowej z pomocą przychodzi firma Sanplast, oferująca wsporniki przelotowe. Idea polega na tym, aby połączyć dwie kabiny prysznicowe typu walk-in wraz z odpowiednim wspornikiem dla uzyskania oczekiwanego efektu. Stworzenie tego typu kabiny staje się dzięki temu proste.[zobaczp] Co to jest kabina walk-in [/zobaczp]

  • Zaletą zastosowania wsporników do kabin jest fakt, że można z nich stworzyć kabinę o takiej wielkości, jaka nam odpowiadała.
  • Do dyspozycji jest 9 wsporników o różnych wymiarach.
  • Z wykorzystaniem produktów Sanplast można samodzielnie zbudować kabinę typu walk-in, jeśli tylko mamy zacięcie majsterkowicza.

Zdjęcia Sanplast

  Kanapa z zagłówkiem, podnóżkiem - Hamilton Bizzarto

Może Cię zainteresować: