Strona główna » Kabina prysznicowa narożna z elementów

Kabina prysznicowa narożna z elementów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Sanplast proponuje stworzenie kabiny prysznicowej narożnej za pomocą połączenia trzech elementów. Kabinę może każdy zbudować we własnym domu bez konieczności tworzenia skomplikowanych rozwiązań.

Coraz modniejsze są łazienki oryginalne i nietypowe, urządzane w stylu minimalistycznym, jednak z luksusowym designem. Kabiny prysznicowe narożne idealnie wpasowują się w ten klimat. Szczególnie funkcjonalne są kabiny typu walk-in, czyli takie bez brodzika, do których wchodzimy wprost z posadzki łazienkowej. To świetnie i wygodne dla dzieci oraz starszych osób.

Kabina walk-in w łazience 4 metry kwadratowe; Sanplast

Kabina walk-in do złożenia

Przy tworzeniu wymarzonej narożnej kabiny prysznicowej z pomocą przychodzi firma Sanplast, oferująca wsporniki przelotowe. Idea polega na tym, aby połączyć dwie kabiny prysznicowe typu walk-in wraz z odpowiednim wspornikiem dla uzyskania oczekiwanego efektu. Stworzenie tego typu kabiny staje się dzięki temu proste.Co to jest kabina walk-in

  • Zaletą zastosowania wsporników do kabin jest fakt, że można z nich stworzyć kabinę o takiej wielkości, jaka nam odpowiadała.
  • Do dyspozycji jest 9 wsporników o różnych wymiarach.
  • Z wykorzystaniem produktów Sanplast można samodzielnie zbudować kabinę typu walk-in, jeśli tylko mamy zacięcie majsterkowicza.

Zdjęcia Sanplast

  Kanapa z zagłówkiem, podnóżkiem - Hamilton Bizzarto

Może Cię zainteresować: