Strona główna » Jak ochłodzić mieszkanie? Klimatyzacja i nie tylko

Jak ochłodzić mieszkanie? Klimatyzacja i nie tylko

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Jak ochłodzić mieszkanie? Co zrobić, aby słoneczny pokój nie był tak gorący? Pomyśl o kolorach, klimatyzacji czy oczyszczaczu powietrza.

Dobrym sposobem na wizualne ochłodzenie jest urządzenie pomieszczenia w zimnych kolorach. Aktualnie najmodniejsze są szarości oraz betony. Jednak czasami słońce nas tak rozpieszcza, że same kolory nie wystarczą. Wtedy z pomocą nadchodzi klimatyzator, który może w każdej chwili ochłodzić nagrzane pomieszczenie.

Klimatyzator ścienny

Klimatyzator ścienny AUX MOON R410a to nowoczesny model o wyjątkowej ciemnej, metalicznej stylistyce o wydajności od 2,5 do 7 kW. Funkcjonalny, wydajny, łączy w sobie małe wymiary z efektywną mocą chłodzenia i grzania. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego i WiFi. Istnieje równocześnie możliwość programowanie urządzenia. Praca urządzenia jest w pełni zautomatyzowana.

W klimatyzatorze wykorzystano najnowsze technologie oraz zastosowano wiele funkcji. Na uwagę zasługują: silniki wentylatorów typu BLDC, sprężarki, pobór mocy w trybie czuwania tylko 0,5 W, najniższa głośność tylko 20 dB(A). Tryby I-Feel, Sleep oraz funkcja szybkiego chłodzenia i grzania sprawiają, że klimatyzator z łatwością dostosuje się do naszych potrzeb dostarczając wygodę i komfort. Jonizator oraz zastosowane filtry zadbają o świeże i czyste powietrze.

Klimatyzator cichy jak liście na wietrze

Specjalnie przygotowana konstrukcja urządzenia pozwala na zmniejszenie do minimum poziomu głośności. Osiąga dzięki temu głośność na poziomie 20 dB , czyniąc urządzenie jednym z najcichszych na rynku.

Klimatyzator oczyszcza powietrze

Opcjonalnie klimatyzator może zawierać filtr PM 2.5. Dzięki temu skutecznie chroni przed pyłami zawieszonymi o średnicy do około 2,5 μm, które zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia są najbardziej szkodliwe dla zdrowia człowieka spośród innych zanieczyszczeń atmosferycznych. Filtr ten usuwa 99.9% PM 2.5 dzięki elektrostatycznej jonizacji.

  Klimatyzatory AUX - skuteczne i oszczędne

Zdalne sterowanie klimatyzatorem

Klimatyzatorem można zarządzać zdalnie. Fabrycznie wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość programowania umożliwia zdalną kontrolę pracy urządzenia przez smartfon lub tablet.

Nowoczesne klimatyzatory marki AUX cechują się przede wszystkim wyjątkowym, nowoczesnym designem, niskim poziomem hałasu oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Szczegółowo dopracowane urządzenia pozwalają cieszyć się z użytkowania przez długi czas. Pomyśl nad takim rozwiązaniem jeszcze przed największymi upałami! 😉

Dystrybutor marki AUX: Action Energy
www.cnaux.pl

Może Cię zainteresować: