Strona główna » Jakie kolory do mebli wenge w sypialni?

Jakie kolory do mebli wenge w sypialni?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Mam w sypialni meble koloru wenge – szafa trzydrzwiowa z lustrem, dwa stoliki nocne komoda i łózko. Sypialnia ma 20 metrów i jest jasna. Nie mam pomysłu na kolor ścian, narzuty i zasłon oraz dodatków.

W tym przypadku trudno podać gotową odpowiedź. Do koloru drewna wenge pasuje bardzo wiele barw – zarówno ciemnych, jak i jasnych, spokojnych i intensywnych. Dlatego proszę wybrać kolorystykę, a jakiej czujecie się najlepiej.

Na pewno ściany w spokojnych kolorach, dość neutralnych jak wanilia, beż, szarości, dadzą możliwość zabawy Jak działają na nas kolory kolorami tkanin oraz dodatków. Do mebli wenge i beżowych, kremowych czy szarych ścian można wybrać narzutę czy zasłony w dowolnym kolorze . Może być to nawet czerń czy czerwień, ale równie dobrze będą pasowały pastele. To już kwestia waszego gustu.

Proszę pamiętać, że nie ma też zasady, że wszystkie te elementy muszą być w tym samym kolorze. Przytulna sypialnia Proponuję szukać inspiracji na zdjęciach wnętrz urządzanym meblami wenge. To najlepszy sposób, by znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Konsultacja Michał Zawadzki Kontakt do projektanta

  Inwestycja w mieszkanie pod wynajem - czy się jeszcze opłaca?

Może Cię zainteresować: