Heatwave, czyli grzejnik-ornament

przez pytanieomieszkanie

Grzejnik Heatwave firmy Jaga przygotowany został ze specjalnego rodzaju betonu. Plastyczne tworzywo otrzymało kształt kunsztownego, roślinnego ornamentu, który na ścianie prezentuje się absolutnie zjawiskowo.

Niezwykła forma grzejnika Heatwave ma wiele różnych inspiracji – barok i minimalizm, przepych i ascezę, emocje i racjonalizm. Dawka estetycznej ekspresji uzyskana w tym przypadku jest naprawdę ogromna. Jej autorami są Jaga oraz  Joris Laarman, młody holenderski designer związany z grupą projektową Droog Design.

Grzejnik Heatwave to system modułów, które w razie potrzeby można ze sobą połączyć. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać urządzenie grzewcze idealnie dopasowane gabarytami i mocą cieplną do wielkości pomieszczenia. Jeden moduł Heatwave zajmuje powierzchnię ok. 70 x 55 cm, waży ok. 12 kg i emituje moc 200 W. Grzejnik może być złożony maksymalnie z 6 modułów.
Heatwave, wykonany ze specjalnego rodzaju betonu, dostępny jest w kolorze jasnoszarym matowym oraz czarnym matowym. Całość wieńczy oryginalny zawór w kolorze srebra.

Cena brutto: ok. 5200 zł/moduł

Wyłącznym przedstawicielem marki Jaga w Polsce jest firma ANB Sp. z o.o. Więcej informacji o grzejniku HEATWAVE na stronie www.jaga.com.pl
Zdjęcia Jaga

  Grzejniki dla alergika

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę