Strona główna » Gres porcelanowy

Gres porcelanowy

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Gres porcelanowy Zoom naśladuje cement we wnętrzach o minimalistycznym wystroju

Tendencja do minimalistycznego urządzania wnętrz nie słabnie. Ostatnio na popularności zyskują jeszcze bardziej surowe i nieozdobne tworzywa – stal, beton i cement – które zastosowane we wnętrzach, nadają im autentyczny, „industrialny” charakter.

W ten trend wpisuje się nowa kolekcja płytek podłogowych firmy Villeroy & Boch – gres porcelanowy Zoom o wyglądzie cementu, w trzech kolorach i dwóch formatach.

Kolekcja ta znakomicie nadaje się do realizacji nowoczesnych aranżacji, w których podłoga, choć niewątpliwie estetyczna, nie skupia na sobie uwagi, stanowiąc raczej neutralne tło dla innych elementów wnętrza. Zoom łączy specyficzny, „chłodny” urok prawdziwego cementu z doskonałymi właściwościami gresu porcelanowego, aby stworzyć solidne, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości podłogi – w prywatnych łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach w domu, jak również we wnętrzach komercyjnych, a nawet na zewnątrz.

Kolory charakterystyczne dla cementu i gładka, jednolita powierzchnia

Zoom jest dostępny w dwóch dużych formatach – 45 x 45 i 60 x 60 cm. Płytki mają rektyfikowane krawędzie, co pozwala je precyzyjnie układać nawet z bardzo wąskimi spoinami. Trzy charakterystyczne dla cementu kolory – szary, antracyt i beżowobrązowy, oraz gładka, matowa powierzchnia składają się na efekt prawdziwego cementu.

Dzięki VilbostonePlus, specjalnej właściwości powierzchni, która ogranicza nasiąkliwość niemal do zera, Zoom jest szczególnie odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu.

Płytki mają klasę antypoślizgowości R9, są mrozoodporne i można je wyposażyć w system oświetlenia Light Tile. Bez względu na to, czy mają służyć do dekoracji, czy do oznaczenia drogi – płytki zintegrowane z diodami LED, okrągłymi lub kwadratowymi, niewątpliwie nadadzą podłodze niebanalny, wręcz awangardowy wygląd.

Materiał:
– nieszkliwiony gres porcelanowy

Format:
– 45 x 45 cm, 60 x 60 cm

Kolory:
– szary, antracyt, beżowobrązowy

  Czarno biała łazienka w mieszkaniu - jak aranżować?

Elementy dekoracyjne:
– listwa z metalu 3 x 60 cm

Cechy szczególne:
– rektyfikowane krawędzie
– klasa antypoślizgowości R9
– mrozoodporność

Dodatkowe elementy:
– cokoły 60 cm
– Light Tile

Ceny:

  • Płytki 45 x 45 cm – 160 zł/m2
  • Płytki 60 x 60 cm – 178 zł/m2

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.