Strona główna » Płytki na podłogę i ścianę

Firma Art De Vivre specjalizuje sie w sprzedaży m.in. cementowych płytek historycznych. Oprócz wzorów z okresu secesji czy XIX wieku, w nowej kolekcji można znaleźć także wzory pochodzące z różnych rejonów świata np. z Kuby.

Cementowe płytki wytwarzane są tradycyjną, rzemieśliczą metodą, dzięki czemu zyskują swoje właściwości: są niezwykle wytrzymałe, a ich kolory pięknie opalizują.
Możemy wybierać spośród najciekawszych wzoró i rozwiązań z całego świata. Art De Vivre posiada najszerszą ofertę ceramicznych płytek angielskich, zarówno w wiktoriańskim, jak i nowoczesnym stylu. Są też cementowe płytki historyczne. Płytki sprawdzają się w kuchni i łazience, ale także są doskonałym pomysłem na podłogę w salonie czy na tarasie. To ponadczasowe, oryginalne, a zaraz klasyczne wzory.
Bogaty wybór wzorów i bordiur pozwoli stworzyć niepowtarzalną podłogę, która podkreśli charakter naszego salonu, kuchni czy łazienki. Piękne płytki naścienne dopełnią kompozycję każdego pomieszczenia.
Cementowe płytki historyczne o unikalnych, XIX-wiecznych i secesyjnych wzorach dostępne są w wielu kolorach. Nowoczesne, cementowe płytki  firmy Couleurs & Matieres to  kolekcja płytek o intensywnych barwach i wzorach odwołujących się do trendów nowoczesnej grafiki, liternictwa a nawet graffiti. Firma Couleurs & Matieres jako pierwsza zaczęła inkrustować swoje cementowe płytki. Zdobią je więc elementy szklane, z masy perłowej, mosiądzu a nawet platyny.
zdjęcia Art De Vivre

  Płytki ceramiczne jak drewno

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.