Strona główna » Gres o wyglądzie piaskowca

Gres o wyglądzie piaskowca

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Płytki Landscape przypominające naturalne skały osadowe – Villeroy & Boch

Landscape firmy Villeroy & Boch to nowa seria płytek podłogowych do wyrafinowanych aranżacji zarówno w obiektach prywatnych, jak i komercyjnych. Łączy w sobie wyjątkową estetykę naturalnego piaskowca z praktycznymi zaletami ceramicznego gresu porcelanowego.

Wysokiej jakości kolekcja płytek gresowych

Landscape to wysokiej jakości kolekcja płytek gresowych o strukturze imitującej brazylijski piaskowiec w trzech kolorach i o trzech rodzajach powierzchni. Wyglądają niezwykle autentycznie, ponieważ naturalne struktury kamienne zostały na nich odtworzone w 50 różnorodnych wzorach na wszystkich rodzajach powierzchni. Płytki Landscape pozwalają tworzyć bardzo naturalne i pełne życia aranżacje, a w zależności od koloru i rodzaju powierzchni doskonale nadają się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

Jaki format gresu porcelanowego?

Nowy gres porcelanowy Landscape jest dostępny w dwóch nowoczesnych formatach 60 x 60 i 30 x 60 cm. Kwadratowe płytki są idealne do układania w liniach zarówno prostych, jak i ukośnych, natomiast prostokątne mogą być stosowane naprzemiennie. Rektyfikowane krawędzie gwarantują ułożenie płytek z dokładnością co do milimetra przy zastosowaniu bardzo wąskich spoin. Dzięki wchodzącym w skład kolekcji matowym lub polerowanym cokołom o długości 60 cm możliwe jest perfekcyjne wykończenie krawędzi ścian.

W jakim kolorze gres?

Naturalny urok gresu Landscape podkreślają jego trzy kolory: kremowy, beżowy i szary, oraz trzy rodzaje powierzchni: polerowana, matowa i z fakturą. Dwie ostatnie posiadają wykończenie powierzchni VilbostonePlus, co sprawia, że wyjątkowo łatwo jest utrzymać je w czystości. Ponadto płytki matowe mają klasę antypoślizgowości R9, a płytki z fakturą dzięki klasie R11 mogą być stosowane również w miejscach, gdzie chodzi się boso.

System dekoracji składa się z mozaik i różnorodnych listew. Duże mozaiki na siatce o formacie 30 x 30 cm są dostępne we wszystkich trzech kolorach i składają się z modułów 7,5 x 7,5 cm, matowych i polerowanych, umieszczonych naprzemiennie. W skład kolekcji wchodzą także listwy dekorowane stalą nierdzewną w formacie 5 x 30 cm oraz płytki podstawowe o wymiarach 7,5 x 60 i 15 x 60 cm. Płytki Landscape są również dostępne w wersji Light Tile z wbudowanymi diodami, które tworzą atrakcyjne efekty świetlne i mogą spełniać zarówno funkcję dekoracyjną, jak i stanowić praktyczny system oświetlenia.

  Wielkoformatowe płytki marki Ceramstic

Informacje o kolekcji Landscape
Materiał:
– barwiony gres porcelanowy

Format:
– 30 x 60 i 60 x 60 cm

Kolory:
– kremowy, beżowy, szary

Powierzchnia:
– polerowana, matowa lub z widoczną fakturą, o wyglądzie piaskowca

Elementy dekoracyjne:
– płytki 7,5 x 60 i 15 x 60 cm
– mozaiki na siatce 30 x 30 cm
– listwy ze stalą nierdzewną 5 x 30 cm

Cechy szczególne:
– rektyfikowane krawędzie
– klasa antypoślizgowości R9 (płytki matowe)
– klasa antypoślizgowości R11 i klasa B dla bosej stopy (płytki z fakturą)

Akcesoria:
– cokoły 60 cm
– Light Tile

Styl:
– Modern Classic i Metropolitan

Zdjęcia Villeroy & Boch

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.