Strona główna » Filtrowana woda prosto z kranu; bateria kuchenna z filtrem

Filtrowana woda prosto z kranu; bateria kuchenna z filtrem

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

BRITA proponuje rozwiązania zapewniające świeżą, smaczną i czystą wodę w domu. Jako twórca kategorii dzbankowych filtrów do wody firma BRITA jest najczęściej kojarzona właśnie z dzbankami do filtrowania wody. Ale można mieć tez filtrowaną wodę prosto z kranu.

BRITA stworzyła nowoczesny, a zarazem prosty w obsłudze podzlewowy system filtracyjny z baterią kuchenną umożliwiający korzystanie z filtrowanej wody prosto z kranu.

Filtrowana woda dzięki filtrowi podzlewowemu

Filtry podzlewowe kojarzone są z nieestetycznym, skomplikowanym technicznie urządzeniem wymagającym pomocy hydraulika. System BRITA to filtr ciśnieniowy wyposażony w nowoczesną baterię kuchenną. Jedna z dźwigni baterii służy do regulacji zimniej i gorącej wody kranowej, a druga do wody filtrowanej.

Pod zlewem jest niewielki wkład wymienny P1000 wraz z nowoczesną głowicą umożliwiającą regulację twardości wody. Wkład zajmuje bardzo mało miejsca, a do tego może być montowany w dowolnej pozycji. System można zamontować samodzielnie lub poprosić o pomoc hydraulika. Instalacja zajmuje maksymalnie pół godziny.

System filtrujący BRITA:

  • Jest wygodny – odkręcasz kran i płynie z niego przefiltrowana woda. Jej strumień jest na tyle silny, iż gwarantuje dużą ilość filtrowanej wody w krótkim czasie.
  • filtrowana woda leci w ładnej nowoczesnej baterii – jedna dźwignia służy do regulacji zimnej i gorącej wody, a druga do regulacji filtrowanej wody z filtra BRITA.
  • dzięki profesjonalnej głowicy filtra, możemy dostosować ustawienia filtra do twardości wody lokalnej. W zależności od stopnia twardości wody, wkład filtrujący będzie można użytkować od 3 do 6 miesięcy.
  • ciśnieniowy system filtrujący BRITA ma zaledwie 30 cm wysokości i 10 cm szerokości. Dzięki temu nie zabiera wiele miejsca i bez problemu mieści się nawet w małych kuchniach.
  • Łatwy montaż i obsługa systemu – można bez większych problemów samodzielnie zamontować, bez specjalistycznych narzędzi ani pomocy hydraulika; wymiana wkładu trwa około 5 minut.
  • każdy z produktów BRITA objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu. W przypadku niezadowolenia, produkt można odesłać, a pieniądze za jego zakup zostaną zwrócone.
  Baterie kuchenne i zlewozmywaki - nowości Ferro

W opakowaniu znajduje się jeden wkład filtrujący, kolejne trzeba dokupić. Baterię można także stosować bez filtrów jako samodzielne urządzenie. Wkłady filtrujące są dedykowane do baterii BRITA i wystarczają na około 3-6 miesięcy.

Zdjęcia BRITA

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.