Strona główna » Esprit w Komforcie

Esprit w Komforcie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Słynna marka Esprit weszła do kolekcji dywanów proponowanych przez Komfort! To dywany ręcznie tkane z najwyższej jakości włókien akrylowych. W sklepach Komfortu, w pięciu miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie, dla tych specjalnych dywanów zaprojektowano oddzielne miejsce ekspozycji. Część z nich można kupić od ręki, inne zamówić z katalogu.

Esprit to międzynarodowa marka produkująca przedmioty luksusowe, nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. Jej hasło to „po pierwsze jakość”.

Marka Esprit istnieje na pięciu kontynentach, w ponad 40 krajach. Oferuje odzież kobiecą, męską, dziecięcą i młodzieżową, jak również buty, biżuterię czy zegarki. Ponadto na licencji Esprit powstają takie produkty, jak armatura łazienkowa, tapety, elementy do dekoracji łazienek, sypialni, oświetlenie, meble pokojowe i łazienkowe, tkaniny i akcesoria do dekoracji okien, ścian i podłóg.

Rocznie pod licencją ESPRIT projektowanych jest ponad 20 tys. produktów z najróżniejszych dziedzin życia. Wszystkie charakteryzuje nowatorski design i wysoka użyteczność.

Tekst i zdjęcie Komfort

  Fluorescencyjne dywany do pokoju dziecka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.