Strona główna » Elisse – nowoczesne meble do jadalni i pokoju dziennego

Czarne kubistyczne bryły dekorowane jasnym drewnem dębowym, gładkie matowe powierzchnie, lustra weneckie i dyskretne oświetlenie, bezszelestnie otwierane szuflady (w meblach zastosowano system push to open).

Nowoczesne meble do jadalni i salonu

Taka jest charakterystyka jednej z najnowszych kolekcji mebli firmy Mebin. Blaty wykonane z naturalnego dębu w połączeniu z matową czernią frontów lub odbijającymi światło pięknymi taflami luster weneckich tworzą elegancką kompozycję. Półka z przegrodami, regał, efektowna dekoracja frontów o elipsoidalnych kształtach nadają meblom wyrazisty charakter.

Łagodnie zaoblone krawędzie i blaty pokryte lakierem wodnym są przyjazne dla użytkownika i miłe w dotyku. Duży wybór mebli o różnorodnym przeznaczeniu stwarza wiele możliwości aranżacyjnych zarówno jadalni jak i pokoju dziennego.

Do kolekcji należą: dwa rodzaje witryn, witrynka z barkiem, bufet, komoda z barkiem, szafki wiszące, szafki RTV, panel telewizyjny, półka wisząca, regał, stół rozsuwany, ława i krzesła oraz elementy dekoracyjne takie jak zegar i stacja pogody.

Ustawne, modułowe meble nadają się zarówno do urządzenia niewielkiego pokoju dziennego, jak i dużej otwartej przestrzeni salonu czy jadalni. Bogata oferta pozwala na aranżacyjną swobodę w projektowaniu wnętrza, dobór mebli spełniających określone funkcje (witryna, komoda, bufet, szafka RTV, etc.).

Regał – bardzo popularny, typowy, a jednak w nietypowej odsłonie. Ażurowa konstrukcja – cokół i zwieńczenie w kształcie elipsy, pomiędzy nimi 3 pionowe deski o jasnej dębowej fakturze i niczym zawieszone w powietrzu, rozpięte pomiędzy tym stelażem szklane, elipsoidalne półki. Mebel prosty i efektowny, pozwala na ekspozycję domowych skarbów. W kolekcji jest też ciekawy rozsuwany stół o designerskiej i uproszczonej formie oraz pięknie wyprofilowanych nogach.

Zamysłem projektantów było stworzenie mebli odpowiadających potrzebom czasu, dla osób poszukujących naturalnej prostoty i harmonii, a jednocześnie o estetyce, która intryguje, wnosi do wnętrza określony klimat.

Zdjęcia Mebin
www.mebin.pl

  Kolor paneli do mieszkania

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.