Dywany supernowoczesne lub klasyczne. W kwiaty i nie tylko

Oryginalny dywan w intensywnych barwach i niespotykanym wzorze stać się może główną ozdobą mieszkania. Niezwykle miękki, o długim włosiu lub krótkim i delikatnym jak jedwab… Dywany z Komfortu.

Postaw na kolor – Niezwykle miękki, o długim włosiu dywan typu shaggy ,w kolorze soczystego zielonego jabłuszka czy ceglastej czerwieni, przykuje uwagę każdego kto wejdzie do salonu czy sypialni.  Nie tylko kolor spowoduje, że stanie się on ulubionym dodatkiem wystroju wnętrza. Gruby i mięsisty dywan sprawia, że stopy wprost zanurzają się w miękkim pokryciu. 
Wielbiciele kolorów mogą pójść dalej i zamienić dywan o jednolitej barwie na pokrycie łączące w sobie wiele tonacji. Taka mieszanka to zastrzyk świeżości w mieszkaniu na każdy dzień. Szczególnie ten ponury i mżysty.
Jedwab pod stopami
Dla miłośników szyku z połyskiem polecamy dywany z wiskozy, które w dotyku do złudzenia przypominają jedwab. Ich wyszukane wzornictwo doda wnętrzu subtelności i delikatności,  jednocześnie sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądać oryginalnie.
zdjęcia KOMFORT

www.komfort.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.