Strona główna » Drzwi do minimalistycznego pokoju

Drzwi do minimalistycznego pokoju

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Minimalizm, jak sama nazwa wskazuje, polega na zredukowaniu do minimum wszelkich sprzętów domowych. Charakteryzuje się prostymi formami, pozbawionymi ozdób. W myśl zasady: „im mniej, tym lepiej”, należy również dobrać inne elementy wyposażenia, np. drzwi.

Najlepiej sprawdzą się modele pozbawione przeszkleń, wzorów oraz innych urozmaiceń. W  ofercie Invado jest propozycja dla miłośników prostego designu – model drzwi wewnętrznych Taurus. Są to drzwi okleinowane dwukierunkową okleiną Enduro. Ich prosta forma w połączeniu z odpowiednim kolorem sprawia, że można dopasować je do minimalistycznego wnętrza.
Minimalistyczne wnętrze to nie tylko odpowiednio dobrane wyposażenie, to również dobór właściwych kolorów. Tu warto postawić na jasne, a już na pewno jednolite barwy. Mogą być to odcienie naturalne, takie jak np. beż, lub zdecydowane, intensywne jak czerwień. Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcemy zaakcentować charakter wnętrza.
Każde drzwi z oferty Invado można zamówić w wersji przesuwanej.
Na stronie www.invado.pl jest bezpłatny program aranżacyjny Invado Door Planner. Jest on skierowany do tych, którzy mają problem z doborem drzwi do stylu wnętrza. Użytkownicy mogą zmieniać barwę ścian i podłogi oraz ustawić meble, decydując o ich kolorystyce.

zdjęcie Invado                 www.invado.pl

  Drzwi z półki TOP Design

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.