Strona główna » Dodatki do mieszkania – egzotyka i piękne kolory

Dodatki do mieszkania – egzotyka i piękne kolory

przez pytanieomieszkanie

Zainspirowani dalekimi podróżami styliści home&you, postanowili przenieść egzotykę do najnowszej kolekcji dodatków do mieszkania – Bali. Dekoracje nawiązują kolorystyką i wzorami do krajobrazów, roślinności i charakteru wyspy Bali.

Naczynia, dekoracje, patery do serwowania smakołyków. Mnóstwo kolorów, wzorów… Te rzeczy wprowadzą nas w nastrój wakacyjny, słoneczne rejony.

Dodatki w kształcie egzotycznych owoców

W tym klimacie świetnie sprawdzą się patery z odwzorowaniem liścia monstera lub w kształcie ananasa. Nawiązanie w designie do tego pysznego owocu można znaleźć również w innych kuchennych przedmiotach – komplecie przyprawników lub kolekcji porcelanowych naczyń. Miłośnicy owocowych motywów znajdą w swej kuchni także miejsce na przedmioty łudząco przypominające inne egzotyczne owoce, jak arbuz czy cytryna.

Egzotyczne liście w naszym mieszkaniu

Do mody wracają motywy roślinne, wśród których królują liście palmy. Te egzotyczne drzewa pięknie prezentują się zarówno na ceramice, kuchennych tkaninach oraz poduszkach. W wiosennej kuchni doskonale sprawdzą się bieżniki, które żywymi barwami i wzorami świetnie nawiązują do indonezyjskiego klimatu. Mocne kolory można odnaleźć także w innych kuchennych tekstyliach, takich jak fartuchy czy rękawice.

Tropikalne parawany i obrazy

Inspiracje czerpane z natury

Bali dzięki wspaniałej kulturze i sztuce inspiruje projektantów, którzy tworzą przedmioty nawiązujące do charakteru balijskiego klimatu. Inspiracje te można odnaleźć w meblach, a także przedmiotach codziennego użytku, takich jak taca czy kosze wykonane z morskiej trawy. Kuchenne krzesła można natomiast ożywić poduszkami o barwnych wzorach z motywem zwierzęcym – np. papugą kakadu czy tukanem.

Do kupienia w sklepie Home & You

  Klamka okienna - dodatkowe zabezpieczenie okna

Może Cię zainteresować: