Strona główna » Dekoracje w stylu tropikalnym
Sypialnia z tropikalnymi dekoracjami i parawanem z Feeby.pl

Nie straszna będzie Ci jesień i zima, gdy we wnętrzach zagości wysoka temperatura wystroju. Wyczaruj nowoczesne wnętrza pełne słońca w stylu tropikalnym. Gorące trendy polecamy wszystkim zmarzluchom i spragnionym dużej dawki fotonów.

Poczujesz się jak pod gorącym słońcem Miami, w samym centrum żaru tropików. Wystarczy kilka drobiazgów i obrazów w tropikalnym stylu, dzięki którym chłodniejsze miesiące nie popsują nam humoru. Dom pełen słońca w 15 minut? Jest to możliwe bez bambusowych drzew, ogromnych palm i bez ogromnych kosztów. Zobacz jakie to łatwe. Zaczniemy od kuchni.

Tropikalne obrazy do kuchni – sjesta przy szklaneczce cherry, mohito i koktajl na plaży…

Nasz nastrój na pewno się poprawi, gdy w kuchni pojawią się dekoracje w stylu tropikalnym, przywołujące miłe chwile letniego wypoczynku. Wakacje all inclusive, chillout na pomoście, czas spędzony ze znajomymi. A odrobina kolorowych akcentów na szklanych glasspikach z koktajlami na pewno nowoczesnej kuchni nie zaszkodzi.

Parawan w sypialni – rajski ogród skąpany w kolorach

By obudzić się rano w świetnym nastroju, warto wykorzystać sposób na “oszukanie” umysłu. Wystarczy postawić obok łóżka dekoracyjny kolorowy parawan, który upiększy wnętrze i skutecznie odwróci naszą uwagę od jesiennej czy zimowej aury za oknem. Błądzenie oczami po przepastnym i wciągającym krajobrazie w stylu amazońskiej dżungli na parawanie to prosta recepta na dobry nastrój od wczesnego poranka.

W łazience – dekoracje i obrazy z nutą Orientu

Rozgrzej wnętrze swojej łazienki za pomocą energetyzujących barw roślin i orientalnych motywów. Kadzidła, świece, kwiatostany orchidei na obrazach czy lekkie i egzotyczne krajobrazy, wiśniowe ogrody Japonii przeniosą w inny obszar geograficzny i miły stan umysłu. To antidotum na niepogodę. Przecież kąpiel to przyjemność, a w połączeniu z ciekawymi akcentami w dekoracji wnętrza, czynność ta stanie się odświeżającym relaksem.

  Kuchnia w pokoju - dobry pomysł

Salon pod palmami czy palmy w salonie – ozdoby na ścianę w rajskiej zieleni

Jeśli promieni słonecznych za oknem brak, sprowadź je do salonu w formie dekoracji przedstawiającej ciepłe zakątki świata. Wieloelementowa kompozycja pentaptyku lub kwadraptyku przedstawiająca palmowe aleje lub most nad wodospadem w prosty sposób uatrakcyjni pusty fragment ściany w salonie. Jeśli jest to ultranowoczesne wnętrze z nutą minimalizmu, obraz z widokiem natury przełamie wrażenie oszczędnej aranżacji.

Fot. www.feeby.pl

Może Cię zainteresować: