Strona główna » Dobrze połączone kolory – moda na 2017 rok

Dobrze połączone kolory – moda na 2017 rok

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Barwy pełne delikatności i elegancji, harmonijne zestawienia łączące nowoczesność z rustykalnymi odcieniami, a jednocześnie zestawienia mocne i zaskakujące. Zobaczmy najnowsze propozycje marki Tikkurila na 2017.

Tikkurila zachęca do zanurzenia się w świat kolorów z kolekcją Color Now w nowej odsłonie. Tworzą ją trzy palety kolorystyczne.

Paleta kolorów Hazy

Łączy subtelne barwy, eleganckie aranżacje i kobiecy smak. Można w niej odnaleźć zarówno kremowe ściany, w które wplecione są naturalne zielone barwy, pełne łagodności pastelowe stylizacje z nieco wyraźniejszym ceglanym odcieniem, jak i przełamane szarością kombinacje błękitu i zieleni, które choć mocniejsze, wciąż zachowują nastrojowy charakter.

Kolory z kolekcji Clay

W kolekcji Clay Tikkurila łączy elementy nowoczesności z rustykalną kolorystyką w świeżym wydaniu. Tutaj granat umiejętnie współgra z pastelami tworząc nieoczywistą, ale w pełni zgodną aranżację, zaś w odważnym połączeniu z wyrazistą szarością pokazuje swą otulającą i odprężającą moc.

Kolekcja Growth

To mieszanka żywych kolorów, zaskakująca ciekawymi odważnymi połączeniami barw. Kryją się za nią zestawienia zieleni z pomarańczą, które pomogą wyzwolić chęć do działania czy słoneczny odcień dnia, sam w sobie będący czystą i niestłumioną energią, nawet gdy wkomponowany jest w ciemne barwy nocy.

Więcej na www.tikkurila.pl

  Lateksowa farba do ścian

Może Cię zainteresować: