Strona główna » Dobrze dopasowana wanna to wygodna łazienka

Dobrze dopasowana wanna to wygodna łazienka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Do wyboru – wanna narożna, asymetryczna czy wolno stojąca? Głównie od wielkości i kształtu łazienki zależy, na jaki kształt wanny możemy się zdecydować.

Jeśli dysponujemy niewielką łazienką, warto pomyśleć o wannie prostokątnej, który można ustawić przy ścianie, np. wanna Opal Plus marki KOŁO. Wannę tego typu łatwo wkomponować w aranżację pomieszczenia. W niewielkich łazienkach sprawdzą się także narożne wanny asymetryczne, które można kupić w wersji lewo- lub prawostronnej, np. model Clarissa marki KOŁO. W łazienkach o większych wymiarach stylowo będą się prezentować wanny wolno stojące w obudowach, np. owalna Clarissa. Dzięki takiemu rozwiązaniu aranżacyjnemu nasza łazienka nabierze charakteru pokoju kąpielowego.

Wielkość wanny

Istotnym parametrem jest jej wielkość. Jest to ważne ze względu na przestrzeń, którą dysponujemy oraz przyzwyczajenia domowników. Jeśli lubimy kąpać się z dzieckiem lub partnerem, będzie to możliwe w wannach Opal Plus. Modele z tej serii dostępne są w czterech wymiarach: 140×70 cm, 150×70 cm, 160×70 cm i 170×70 cm. Są to głębokie wanny (42 cm) o ergonomicznym kształcie, w których można się wygodnie ułożyć. Mają wyprofilowane oparcie pod plecy.
Wanny Opal Plus idealnie nadają się dla osób lubiących długie, odprężające kąpiele, gdyż wykonane są z akrylu, który utrzymuje temperaturę wody. Akryl jest ciepły w dotyku, odporny na przebarwienia i, co istotne, łatwy do utrzymania w czystości.
Wybierając wannę z systemem hydromasażu stworzymy domowy salon SPA. Dzięki masażowi wodnemu ciało odzyskuje siły, a skóra gładkość i elastyczność. W ofercie marki KOŁO znajdziemy wiele modeli, do których można dobrać system hydromasażu. Przykładowo do wanien Clarissa (owalnej i asymetrycznej) możemy wybrać hydromasaż wodno-powietrzny.

CENY:
Wanna Opal Plus – cena od 426 zł
Wanna asymetryczna Clarissa – cena od 2 008 zł
Wanna owalna Clarissa – cena od 3 233 zł

zdjęcia Sanitec Koło

  Kontrastowe kolory

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.