Strona główna » Do wyboru 49 gotowych kolorów Dekoral

Do wyboru 49 gotowych kolorów Dekoral

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Kolory mają wpływ na stan naszego ducha, a także na to, jak odbieramy otaczenie. O tym, że w pomieszczeniach pomalowanych na żółto czujemy sie weseli, czerwono – pobudzeni, a na niebiesko odprężeni wie już niemal każdy. Dlatego wybierając barwy do swojego mieszkania dbamy, żeby współgrały one z naszym usposobieniem.

Odpowiednio zestawione kolory mogą również wywoływać złudzenia wizualne. Zabawa perspektywą i cieniem daje wrażenie realności, pozwala myśleć, że coś co jest daleko zdaje się być na wyciągnięcie reki lub odwrotnie. Trik optyczny na zdjęciu obok wykonano farbami Akrylit W marki Dekoral.

Wiadomo też, że  kolory pastelowe, odcienie bieli, błękitów, beżu i zieleni nie tylko rozświetlą i ożywią  pomieszczenie, ale sprawią również, że wizualnie zmieni ono swoje rozmiary. Stosując prostą metodę – wybierając jasne barwy mebli, dywanów, ścian i dodatków stworzymy piękne mieszkanie, sprawiające wrażenie przestronnego.
Spośród bogatej oferty farb Akrylit W marki Dekoral dobierzemy właściwy odcień ścian, z użyciem którego powiększymy optycznie dane wnętrze. Dla osób lubiących oryginalne rozwiązania ciekawym pomysłem mogą być geometryczne bryły namalowane na jednej ze ścian. Najlepiej kiedy wzór i powierzchnia, na której go namalujemy,są w tym samym kolorze, ale o różnych stopniach intensywności.

W przypadku małych pomieszczeń zasada jest prosta: należy unikać ciemnych, pochłaniających światło i przytłaczających barw. Wybierajmy kolory jasne i pastelowe. 
Akrylit W marki Dekoral to wysokiej jakości, odporna na szorowanie farba lateksowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów. Zapewnia niezwykle trwały efekt malowania, dzięki trwałym kolorom i możliwości zmywania zabrudzeń bez uszkodzenia powierzchni.
Farba dostępna jest w 49 kolorach gotowych. Bardziej wymagającym klientom polecamy wybór kolorów z ponad 5000 palety barw komputerowego systemu doboru kolorów Dekoral Color System.
Dekoral Akrylit W, opakowanie 2,5 litra – cena ok. 39-52 zł (cena jest uzależniona od koloru)
Dekoral Akrylit W, opakowanie 5 litrów – cena ok. 69-104 zł (cena jest uzależniona od koloru)

  Tynk mozaikowy - jak go odnowić

Producent: PPG Industries; zdjęcia Dekoral
www.dekoral.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.