Deska barlinecka Dąb z linii 130 mm

Deska barlinecka Dąb może mieć szerokość tylko 13 cm. Dzięki temu stwarza nowe możliwości aranżacyjne. Niewidoczne na pierwszy rzut oka fazowanie krawędzi sprawia wrażenie lekkości i przestrzenności – podłoga nie tworzy jednolitej płyty.

Dąb select i dąb family z linii Exclusive to szlachetne dębowe drewno oraz powłoka lakierowa, która jest dodatkowo utwardzana promieniami UV. Parametry obu rodzajów podłóg pozwalają układać je we wszystkich pomieszczeniach suchych domu, w tym także na korytarzach i w przedpokojach, czyli w miejscach intensywnie użytkowanych.
Warto wiedzieć, że deska jest lakierowana już na etapie produkcji, dlatego też montaż podłóg można wykonać samodzielnie i bardzo szybko. Podłogę z deski barlineckiej układa się nawet w ciągu jednego dnia. 
Lekko ciemniejszy kolor deski barlineckiej dąb family dobrze wygląda we wnętrzach o charakterze bardziej zdecydowanym, np. rustykalnym. Na deskach pojawiają się sęczki i bogate usłojenie.


Delikatna kolorystyka deski barlineckiej dąb select idealnie komponuje się z pastelowymi elementami wnętrza: kremowymi ścianami, dodatkami w odcieniach od brudnego różu, srebra i beżu, do jasnych, mlecznych.

Zdjęcia: www.barlinek.com.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.