Strona główna » Deska barlinecka Dąb z linii 130 mm

Deska barlinecka Dąb z linii 130 mm

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Deska barlinecka Dąb może mieć szerokość tylko 13 cm. Dzięki temu stwarza nowe możliwości aranżacyjne. Niewidoczne na pierwszy rzut oka fazowanie krawędzi sprawia wrażenie lekkości i przestrzenności – podłoga nie tworzy jednolitej płyty.

Jakie deski barlineckie wybrać?

Dąb select i dąb family z linii Exclusive to szlachetne dębowe drewno oraz powłoka lakierowa, która jest dodatkowo utwardzana promieniami UV. Parametry obu rodzajów podłóg pozwalają układać je we wszystkich pomieszczeniach suchych domu, w tym także na korytarzach i w przedpokojach, czyli w miejscach intensywnie użytkowanych.


Warto wiedzieć, że deska jest lakierowana już na etapie produkcji, dlatego też montaż podłóg można wykonać samodzielnie i bardzo szybko. Podłogę z deski barlineckiej układa się nawet w ciągu jednego dnia.
Lekko ciemniejszy kolor deski barlineckiej dąb family dobrze wygląda we wnętrzach o charakterze bardziej zdecydowanym, np. rustykalnym. Na deskach pojawiają się sęczki i bogate usłojenie.

Jakiej klasy twardości jest dąb
Delikatna kolorystyka deski barlineckiej dąb select idealnie komponuje się z pastelowymi elementami wnętrza: kremowymi ścianami, dodatkami w odcieniach od brudnego różu, srebra i beżu, do jasnych, mlecznych.

  Podłoga z efektem 3D – deski trójwarstwowe DLH

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.