Strona główna » Deska barlinecka Dąb z linii 130 mm

Deska barlinecka Dąb z linii 130 mm

przez pytanieomieszkanie

Deska barlinecka Dąb może mieć szerokość tylko 13 cm. Dzięki temu stwarza nowe możliwości aranżacyjne. Niewidoczne na pierwszy rzut oka fazowanie krawędzi sprawia wrażenie lekkości i przestrzenności – podłoga nie tworzy jednolitej płyty.

Jakie deski barlineckie wybrać?

Dąb select i dąb family z linii Exclusive to szlachetne dębowe drewno oraz powłoka lakierowa, która jest dodatkowo utwardzana promieniami UV. Parametry obu rodzajów podłóg pozwalają układać je we wszystkich pomieszczeniach suchych domu, w tym także na korytarzach i w przedpokojach, czyli w miejscach intensywnie użytkowanych.


Warto wiedzieć, że deska jest lakierowana już na etapie produkcji, dlatego też montaż podłóg można wykonać samodzielnie i bardzo szybko. Podłogę z deski barlineckiej układa się nawet w ciągu jednego dnia.
Lekko ciemniejszy kolor deski barlineckiej dąb family dobrze wygląda we wnętrzach o charakterze bardziej zdecydowanym, np. rustykalnym. Na deskach pojawiają się sęczki i bogate usłojenie.

Jakiej klasy twardości jest dąb
Delikatna kolorystyka deski barlineckiej dąb select idealnie komponuje się z pastelowymi elementami wnętrza: kremowymi ścianami, dodatkami w odcieniach od brudnego różu, srebra i beżu, do jasnych, mlecznych.

  Podłoga z efektem 3D – deski trójwarstwowe DLH

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.