Strona główna » Białe drzwi wewnętrzne – aranżacje

Ostatnio biel cieszy się coraz większą popularnością. Biały kolor ma szereg zalet: doskonale pasuje do wszystkich kolorów, odbija światło, optycznie powiększa pomieszczenia.

Mieszkanie, którego bazę stanowi biały kolor, pozwala na częste zmiany aranżacji kolorystycznej. Wystarczy nowa narzuta, barwne poduszki czy krzesło w kontrastowym kolorze, a wnętrze od razu nabiera innego charakteru. Nic dziwnego, że biały powraca na salony. A wraz z nim wracają białe drzwi wewnętrzne, tym razem w zupełnie innej odsłonie jakościowej.

Zaletą białych drzwi jest fakt, że pasują do każdej podłogi i do każdego koloru ścian. Jeżeli ściany będą białe czy kremowe, to białe drzwi staną się niemal niewidoczne we wnętrzu. Jeśli zaś wybierzemy intensywny, dość ciemny kolor na ściany, to białe drzwi staną się elementem dekoracyjnym, ładnie wyeksponowanym na tle koloru ściany.

Białe drzwi wewnętrzne – różne wzory

Jedną z propozycji, które możemy znaleźć na rynku, jest linia drzwi wewnętrznych Bianco firmy Invado. Producent pomyślał o różnych gustach klientów i przygotował 7 wzorów drzwi Bianco do wyboru. Część z nich ma dużą powierzchnię przeszklenia, podzieloną na dwie, trzy lub cztery szyby. Takie drzwi pozwalają na przepływ światła, co umożliwia np. doświetlenie przedpokoju. Część jest pełna, czyli nie ma w ogóle szyb. Dzięki takim drzwiom można zapewnić większą intymność w sypialni czy gabinecie.

Firma Pol-Skone proponuje również białe drzwi Fiord. Gładką powierzchnię drzwi Fiord wyróżniają tłoczenia w kształcie prostokątów ułożonych w poziomie i pionie. Nieskomplikowane wzory drzwi idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim.

[zobaczl] Drzwi dla kota [/zobaczl]

W kolekcji Fiord dostępnych jest 5 modeli skrzydeł drzwiowych. Wersje pełne i o różnych konfiguracjach przeszkleń pozwolą dopasować drzwi do różnych pomieszczeń. Pamiętajmy, że do sypialni lepsze będą drzwi pełne, a do pokoju dziennego z przeszkleniami. Natomiast drzwi do łazienki muszą mieć otwory wentylacyjne.

Podłoga i drzwi w jednym kolorze – czy to dobry pomysł

  Rośliny w domu; osłonki i donice

Szklenie może być wykonane z mlecznego szkła ornamentowego lub gładkiego przezroczystego o grubości 4 mm. Drzwi Fiord dostępne są w wersji jednoskrzydłowej w standardowych wymiarach – 60, 70, 80 i 90 cm oraz w wariantach dwuskrzydłowych. Dodatkowo można je pomalować na jeden z wybranych kolorów z palety RAL lub NCS, co umożliwia stworzenie kompozycji o indywidualnym charakterze.
Ceny drzwi wewnętrznych FIORD – od 269 zł + VAT

Zdjęcia Invado, Pol-Skone, Classen, Vox

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.