Strona główna » AGD do małego mieszkania

W małej kuchni można mieć i kuchenkę i zmywarkę, nawet jeśli miejsca jest naprawdę bardzo mało. Na przykład zestaw Candy TRIO, czyli płyta kuchenna, piekarnik i zmywarka w jednym urządzeniu wolno stojącym.

Zestawy AGD do małego mieszkania

Tak zwany miniblok kuchenny to wolno stojące urządzenie o szerokości i głębokości 60 cm, wysokości 85 cm. Wygląda jak typowa kuchenka, a jednak ma dużo większe możliwości. Składa się z płyty grzejnej (gazowej lub elektrycznej), piekarnika i małej zmywarki.

Najtańsza wersją jest model z płytą gazową z 4 palnikami, zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym. Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny ma pojemność 39 litrów, ma funkcję grill, rożen obrotowy, minutnik.

Pralki do małego mieszkania

Mała zmywarka

Zmywarka ma pojemność 6 kompletów – jeden komplet to nakrycie dla jednej osoby: talerz duży, głęboki, talerzyk, filiżanka, szklanka i zestaw sztućców. Urządzenie ma 5 programów pracy, zakres temperatur od 40 do 75 stopni C. Zmywarka ma klasę efektywności suszenia A, efektywności zmywania A, klasę energetyczną A. Panel sterowania jest ukryty. Poziom hałasu 52 dB, zużycie wody na cykl 9 litrów.

Ceny zestawu Trio – płyta, piekarnik i zmywarka

Ceny TRIO zależą od wersji wyposażenia:
Candy TRIO 9501/1W: kuchnia płyta gaz, piekarnik elektryczny i zmywarka, kolor biały, cena 4699 zł
Candy TRIO 9501/1X: kuchnia płyta gaz, piekarnik elektryczny i zmywarka, kolor inox, cena 4899 zł
Candy TRIO 9503/1W: kuchnia płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny i zmywarka, kolor biały, cena 5099 zł
Candy TRIO 9503/1X: kuchnia płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny i zmywarka, kolor inox, cena 5299 zł

  Multicooker - wielofunkcyjne urządzenie do gotowania

Może Cię zainteresować: