Strona główna » 60 lat marki Zelmer

60 lat marki Zelmer

przez pytanieomieszkanie

Marka Zelmer już od 60 lat zdobywa uznanie i zaufanie klientów. Lubimy Zelmer za ich technologie, funkcjonalność, estetykę. Z okazji okrągłej rocznicy marki, Zelmer przygotował jubileuszową kolekcję zainspirowaną ponadczasowym modernizmem.

Kuchenka mikrofalowa 29Z021
To klasyka wśród niezawodnych kuchenek. Urządzenie o niewielkich rozmiarach, mocy 800 W i pojemności 20 l, posiada grill kwarcowy oraz funkcję gotowania kombinowanego.
Blendery
Dzięki dodatkowym przystawkom w postaci malaksera, minimalaksera z kruszarką do lodu oraz trzepaczki – rozetrze, ubije, posieka, pokroi w plastry, rozkruszy lód, a do tego pozwoli przygotować porcję smakołyków dla całej rodziny. 
Mikser 381.61
Wśród przydatnych akcesoriów jest stojak z misą oraz pojemny kubek miksujący. Dzięki wielofunkcyjności ułatwi wyrobienie ciasta, ale także przygotowanie koktajli, zup czy bitej śmietany.
Maszynka do mielenia 886.5

Zmielenie 1,5 kg mięsa w ciągu jednej minuty? Nie będzie dla Ciebie już problemem, ponieważ dla wysokowydajnego silnika maszynki do mielenia marki Zelmer to nic trudnego. Urządzenie posiada maksymalną moc 1400 W, a także sita o średnicy od 2,7 mm do 8 mm.
Krajalnica Alexis 493.5

Krajalnica ma ergonomiczne kształty, moc 200 W, metalową konstrukcję oraz ostre hartowane noże ze stali nierdzewnej. W nowej odsłonie krajalnica Alexis to modernistyczne i niezawodne urządzenie.
Sokowirówka 476
Litr świeżego soku z nieobranych owoców w 1 minutę – z tym zadaniem poradzi sobie sokowirówka 476 marki Zelmer. Wszystko dzięki dwóm prędkościom obrotowym, funkcji Turbo oraz pojemnikowi na sok z separatorem piany. 
Żelazko Navigator Supreme 28Z025
Ma moc 2400 W, posiada wyprofilowaną i trwałą stopę PROSTEAM, system antykapania oraz wyświetlacz LCD z automatycznymi programami.
Odkurzacz Syrius 1600.0 ST

Syrius to mały, wielki odkurzacz z 4-letnią gwarancją. Duża moc i funkcjonalność zamknięta w kompaktowych rozmiarach. Mieści się w nim schowek na akcesoria, pojemny worek, a także filtr HEPA. 
Odkurzacz Aquawelt 919.0 ST
To przede wszystkim multifunkcjonalny odkurzacz, bardzo łatwy w obsłudze, ma szereg dodatkowych funkcji oraz gwarancję na 4 lata. Odkurza, pierze dywany oraz zbiera wodę. Dodatkowo posiada filtr HEPA oraz schowek na akcesoria.
www.zelmer.pl

  Mikser do koktajli, deserów, kruszenia lodu...

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.